2726
عنوان

قدیم قدیما دهه شصت

284 بازدید | 22 پست

بچه ها یادتون چقدر بی دغدغه بودیم .تنها دغدغه تموم شدن کارتون مورد علاقه مون بود .چرا دنیا یهو اینجور شد برامون .می رفتیم تو کوچه با پسرا و دخترا تیم تشکیل میدادیم بازی میکردیم .با دخترا خاله بازی معلم بازی دکتر بازی .اصلا روز نمیفهمیدیم کی شب میشه .پول کم بود اما همه دلها شاد و خوش بود خنده ها همه از ته دل .

خدایا رویای خوبمونو بهمون برگردون

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤

چقدر پیرم کردی نهایت 35 سالمونه 😂

ولی اره همه چی جا موند تو اون دهه من خوشی ندیدم از دهه های بعد همش مشکلات اصلا زمین زمان بهم ریخته انگار 😦😧😯

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقدر پیرم کردی نهایت 35 سالمونه 😂 ولی اره همه چی جا موند تو اون دهه من خوشی ندیدم از دهه های بعد ه ...

دست خداوند رو سر خودت و خانواده شما صفا باشه❤❤

2728
یروز رفتیم تو کوچه بابچه ها بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین باربوده😔

چقدر زود دیر میشه .خوشی ها زود تموم میشه

متولد چه سالی هستی ؟ من ۶۷,یعنی قشنگ تا سوم دبیرستان  تو کوچه بازی میکردم

۶۸ هستم ما رو از تو کوچه با خاک انداز جمع میکردن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اره بخدا چقد بازی میکردیم حالا بچه های الان بنده خدا ها همش ته خونه ن

الان بچه ها بلد نیستن از خودشون دفاع کنن .حتی نمیتونن خوب بدو بدو کنند .اخ اخ چقدر دنبال بازی میکردیم  مثل یاسین بولت که دونده هست میدوییدیم

دست خداوند رو سر خودت و خانواده شما صفا باشه❤❤

فداتشم گل امین همچنین برای شما 😍😍😍

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

یادم نندازید .فقط درس میخوندم .‌اخرشم هیچی نشدم .

نه از زندگیم لذتی بردم نه از نتیجه درس خوندن اح اح اح 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
یادم نندازید .فقط درس میخوندم .‌اخرشم هیچی نشدم . نه از زندگیم لذتی بردم نه از نتیجه درس خوندن اح ا ...

تنها دورانی بود ک میشد لذت برد عزیزم درس رو میشه همیشه خوند روزای رفته برنمیگرده  

تنها دورانی بود ک میشد لذت برد عزیزم درس رو میشه همیشه خوند روزای رفته برنمیگرده  

اره . تنها دورانی بود که به جای لذت و خوشگذرونی برام با درس گذشت ‌ خیلی پشیمونم ولی زمان به عقب برنمیگرده 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706