2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باباش میگفت اگه تو خونه میخوان چیزی بخرن اول لیست خریدو بدن من ببینم واجب هست یانه فقط اونایی خودم بگم بخرن  

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
من باباش میگفت اگه تو خونه میخوان چیزی بخرن اول لیست خریدو بدن من ببینم واجب هست یانه فقط اونایی خود ...

😐😐برگاممممم

رژیم کالری شماری تاپیک مانکن های زیبا❤عوض 
2738

یکی بود یه موقعیت عالی داشت،اونموقع حالا زیاد هم خاص نبود ولی واضح بود در حال پیشرفته،من خودم رو کوچیک دیدم،شرایط خونه مون هم بد بود،خودم اوضاع خوبی نداشتم،راستش تو خیال خودم هم به نظرم در حدایشان نبودم،با رفتارهای بچه گانه ام ردش کردم،سالها گذشته نه پیج ازش دارم و نه من به طور خاص پی گیرش هستم ولی به دلیل موقعیت کاری اش زیاد تو خبرها هست،رفته بالای پله های ترقی،اره خریت بود کارم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

من خواستگارم حرف زدنش یه جوری بود 

ازش پرسیدم عصبانی بشید چه کار میکنید ؟

با سادگی خاصی گفت : فحش میدم ، میزنم 

من همینجور موندم 

خیلی مهربون بودا 

وعده وعید طلا  کیش و.. داد 

وضع مالیش هم خوب بود 

خونه و ماشین خوب داشت 

ولی یه جوری بود 

حرف زدنش به دلم نمینشست و تفکرش 

هرچی خواستمم قبول کرد 

منم متولد ۷۰ هستم 

سنمم داره روز به روز بالاتر میره ، ادم به درد بخور هم اطرافم نیست 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
من خواستگارم حرف زدنش یه جوری بود  ازش پرسیدم عصبانی بشید چه کار میکنید ؟  با سادگی خاصی ...

منم با یکی در مرحله اشنایی بودم حال روحیم بد بود 

قبلش بهش گفتم یه ماه زمان بده خوب شم قبول کرد

وقتی  برگشتم کلا جوابمو نداد و همه چیش عالی بود پشیمون شذم ولی میگم قسمتم این بوده

ان شالله سفید بخت بشی

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

یه خواستگار داشتم مغازه فروشگاه پخش شیرآلات داشت وضع مالی تووووپ مامانم گفت میدونم مغازش کجاست بریم از دور یواشکی ببینش رفتم دیدم لاغر و سیاه بود خیلی .ردش کردم از شانس من اومدن دختر فامیلمون و گرفتن حالا پسره تپل شده جای برادری سفیدم شده اصلا .زنش تو پول غرقه اخلاق پسره برعکس شوهر نفهم من عالیه. واقعا پشیمون شدم ولی قسمت نبوده شاید .به چشمم زشت اومد اون زمان

منم با یکی در مرحله اشنایی بودم حال روحیم بد بود  قبلش بهش گفتم یه ماه زمان بده خوب شم قبول کر ...

انشالله شمام خوشبخت بشی 

ولله خیلی میترسم 

اتفاقا امروز ترس از اینده ، اشک توی چشام جمع کرده بود 

اخه ادم عاقل میگه فحش میدم ، میزنم ؟؟

نباید به عقلش شک کرد ؟؟؟

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
یه خواستگار داشتم مغازه فروشگاه پخش شیرآلات داشت وضع مالی تووووپ مامانم گفت میدونم مغازش کجاست بریم ...

میفهمم

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2706