2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۷ سالم بود کارمنددفتراسنادرسمی بودم همزمان دانشجو بودم ترم اول 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2728

دبیرستانی بودم کار تایپ می‌گرفتم 😬 تو خونه انجام میدادم.

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

البته اگ بخام اولین درامدمو بگم برمیگرده ب ۶-۷ سالگیم ک مامانم گیره و تل های قشنگی برام میحرید من میرفتم میفروختم ب دخترهمسایه ها 🤣

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

اول یا دوم ابتدایی بودم از این مثل شانسیا یا پاستیل یا شکلات عروسک میاوردم تو کوچه میفروختم ب همسایه ها😅

اون موقعه هم خیلی گرم میگرفتم باهاشون

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
تو قشنگ یه دلال ایرانی هستی!

🤣🤣🤣🤣🤣

الانم همینم شغلم ناخنکاره 

ولی اینقد چیز میفروشم 🤣🤣🤣🤣🤣

به صرفه ترین کار فعلن همینه

شوهرم میگ میترسم ی روز بیام خونه ببینم وسایل خونه رو فروختی 🤣😬

جدیدا رینگ لایت میفروشم 

شوهرم میگ میترسم ی روز بیام خونه ببینم وسایل خونه رو فروختی 🤣😬 جدیدا رینگ لایت میفروشم 

همه فن حریفی پس

بهش بگو باهم خوب برخورد کن یوقت دیدی تو رم معامله کردم!

2706