2726
عنوان

دیشب برای اولین بار شوهرم

625 بازدید | 13 پست

سلام

دیشب برای اولین بار سرم داد زد . تا الان به غیر از خوبی و محبت هیچی ازش ندیدم و خیلی دوسش دارم . دیشب دیدم که خیلی توی خودشه تصمیم گرفتم که باهاش یکم شوخی کنم و سر به سرش بزارم تا از اون حال و هوا دربیاد اما وقتی که موهاش رو کشیدم خیلی عصبانی شد و داد زد گفت که بچه شدی و رفت داخل اتاق و گرفت خوابید . از صبح هم که رفته سر کار باهام دیگه تماس نگرفته . حالا نمیدونم که امروز وقتی که از کار اومد چه جوری برخورد کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومد خونه با خنده بگو سلام بد اخلاق

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
2728

وقتی مرد رفت توی لاک خودش نباید سعی کنی کاری واسش انجام بدی یا شوخی و فلان ،اون خودش اکی میشه و از اون حال میاد بیرون فقط باید یکم تنها باشه.

ولی خب چه شوخی ایه موهاش و کشیدی!؟؟😟

خدایا شکرت🤲🍃

عادی،، احتمالا درگیری فکریش زیاده، عادی باش ، مردا وقتی اینجوری هستن اصلا نه سر به سر بزار ، نه بپرس چی شده، تو چایی بیار، فضای خونه رو آروم نگه دار،برلی یه تایم کوتاه سرش رو نوازش کن،  بزار تو غار تنهایی خودش باشه، خودش خوب میشه.

امشب اومد اونجاش بکش خوب میشه 🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
وقتی مرد رفت توی لاک خودش نباید سعی کنی کاری واسش انجام بدی یا شوخی و فلان ،اون خودش اکی میشه و از ا ...

کلا مردا روانی هستن 🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
وقتی مرد رفت توی لاک خودش نباید سعی کنی کاری واسش انجام بدی یا شوخی و فلان ،اون خودش اکی میشه و از ا ...

آره آخه اونقدر ساکت بود که لجم رو دیگه در آورده بود . الهی بمیرم قبلش که این جوری بشه با اینکه اینقدر تو خودش بود اما خونه رو هم جارو زده بود .

آره آخه اونقدر ساکت بود که لجم رو دیگه در آورده بود . الهی بمیرم قبلش که این جوری بشه با اینکه اینقد ...

خدانکنه حالا خودتو ناراحت نکن.

ولی اگه اومد و عادی بود توام عادی باش کش نده قضیه رو

خدایا شکرت🤲🍃
خدانکنه حالا خودتو ناراحت نکن. ولی اگه اومد و عادی بود توام عادی باش کش نده قضیه رو

چشم . ممنون خواهر عزیز لطف کردین که داخل تاپیکم شرکت فرمودین ، انشاالله که سلامت باشین . تشکر 🌹🌹