2733
2734
میدونید مشکل کجاست  مشکل اینجاست که ما کلی خانم داریم که کوچکترین استقلال مالی ندارن بعد این خ ...

عزیزم شوهر من بیعرضه نیس ولی اون وقتی که میخواست برای خودش خونه بخره و ارزون بود خانواده ش گفتن خب حالا چه کاریه خیلی ها اول زندگی مستاجرن. حتی وام ازدواجمون هم گرفتن. همش ما رو عقب انداختن حالا هم میگن کدوم پول؟ اصلا پولی به ما ندادید. همه شو خرج خودتون کردیم

اینکه فکر شغلش باشن مهمه مسلمن یه کارمند با حقوق ۵تومن به هیچ جا نمیرسه حالا اگه همون شغلم نباشه بای ...

بله حق با شماست

برادرم تا 22 سالگی بی دغدغه درس خوندن و وظیفه ای جز این نداشتند و بعد فول فاند رفتند برای ارشد و دکتری و الان میشه گفت sos مالی خانواده ایشونن

کاش بجای اینکه موقع ازدواج انتظا ر پول از والدین داشته باشیم انتظار داشته باشیم تربیت درست بدن و در سالهای قبل ازدواج برای استقلال و تحصیل حمایت کنند.

😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه خانمایی که شغل ندارن بی عرضه نیستن چرا فکر میکنید تو کشور ما برای همه شغل فراهمه الان با مدرک فو ...

والا مدرک دکترا دارم بیکارم هر جا هم بگی رفتم دنبال کار من  هر کاری که مربوط به خودمه درست انجام دادم دیگه اینجا ایرانه من چیکار کنم؟

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍
قربون دهنت

والا .یه مشت شعار دنبال هم تایپ میکنن 

اگر قراره خانواده پسر هیچی نده خانواده دختر هم نبایدهیچی  بده 

برن خودشون دوتا هرکاری دوست دارن بکنن ببینم تواین مملکت اگر جزو چهاردرصدی ها نباشن چه قرنی میتونن یه زندگی معمولی درست کنن برای خودشون 

اصلا ببینم بدون حمایت مالی یا شغل خوب  توچه سنی حتی  میتونن یه حلقه ازدواج بخرن!!!!!!!بقیش پیشکش‌.

انگار اصلا توایران زندگی نمیکنن

2728
اها شما اینو  اون کمکی که موضوع بحث هست میدونید؟ کسی منکر این مسئله نیستا کلا اگه والدین ما ن ...

اینا کلا طبیعیه پدر هزینه پسر برای سفر و حتی کمک‌های اولیه رو بده یا کمک کنه اشکالی نداره خیلی ام خوبه

توقع عجیب بعضیا از اونجاست که میگن مادرشوهرم توی یخچالش فلان داره جرا من ندارم چرا فلان جیزی خریده من ندارم 

طرف یک عمر زحمت کشیده که استفاده کنه ولی بعضیا انتطار دارن دو دستی حقوقش رو طرف بده اینا خرج کنن 

این توقعات برا من خیلی عجیبه واقعا!

ن گلم من یه دونه قاشق رو جهیزیه ام کم باشه خودشونو میکشن و جنگ راه میندازن  حتی یه برس رو سیسم ...

بگم خودت مقصری ناراحت میشی؟

مگه زندگی اوناست که اجازه میدی اظهار نظر کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738

ما پدر مادرا وظیففمونه نه لطف و محبت که وقتی بچه ب دنیا میاریم‌مسولیت اونو قبول کنیم وقتی ازدواج کرد دستشو بگیریم مخصوصا اول زندگی اگه از لحاظ مالی توانایی داشته باشیم چطور بچه هامون تو نداری سختی باشن من مادر تو خونم بخورم بپوشم بگردم نه اول ب بچم میرسم . اونایی که خیلی دارن کمک نمیکنن بد مردنشون همچین وارث میاد میخوره پس چه بهتره وقتی زنده این بدین بچه هاتون . اونایی هم که میگن توقع نداشته باشین مستقل باشین یا شکمشون خیلی سیره یا ...

هر کی میگه دروغ میگه😑✋🏻 

آدم خاه یا ناخاه توقع داره خب به هر حال پسرشونه نمیگم پسره دست تو جیبش نکنه همشو ننه باباش بدن ولی خب کمک که باید بکنن مخصوصا اوایل زندگی 

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹
حرف شما درسته. معلومه که بچه هم وظیفه داره تلاش کنه. ولی وقتی نه گذاشتن درسی بخونه نه تخصصی داشته با ...

درکت میکنم پدربزرگ و مادربزرگ من همچین کاری با بابام کرده بودن البته بابام کارمند دولت بود ولی همش چشمشون به پول بابام بود با اینکه خودشون زمین و مغازه و خونه دوتا داشتن، واقعا فکر میکنم بهش حرصم میگیره

واس اینکه 😁😁عروس بمیرع نمیزاره تو بگو هزار تومن دست خانواده شوعر برسه...همه اینو میگن

ولی اگه بر عکس باشه میگن خوب ما خودمون قرض داریم فلان بیسار نمیشه که از خودمون بزنیم برا پدر مادرش

این ب اون😂😂😂

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
البته بعضی از خانواده ها دمشون گرم پسر باعرضه و با جنم و تحصیل کرده و کاری تربیت میکنن که فور اقتصاد ...

حالت دوم شوهر من بود 

ولی تو یه سال ازش آدمی ساختم که دو شیفت داره کار میکنه

خونوادش اوایل ناراضی بودن کار کنه 

حتی یادمه مادرشوهرم زنگ زد به مادرم که به دخترت بگو به پسرم بگه لهاف گذاشتم بیاد بخوابه سرکار نره!!!!!!!!!!!

منم تو لفافه بهشون فهموندم که باشه کار نکنه ولی خرج منو بدین برام خونه و ماشین و لباس و طلا بخرین مگه من بدم میاد صبح تا شب با شوهرم برم دور دور؟! 

این شد که الان اگه یه روز دو دقیقه دیرتر بره مادرشوهرم دعواش میکنه که پاشو برو اخراجت میکنن😅

2706