2726

خانواده شوهر من هیچ کاری نکردن کادوهای عروسی رو برداشتن گفتن ما بردیم الان کادو آوردن

بعد از من توقع جهاز کامل داشتن

الانم صبح تا شب مادر شوهرم زنگ میزنه به مامانم فلانی سیسمونی اینا رو خریده 

این فرد آدمه؟

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته بعضی از خانواده ها دمشون گرم پسر باعرضه و با جنم و تحصیل کرده و کاری تربیت میکنن که فور اقتصاد ...

بنظرم اگه داشته باشن 

هم خانواده پسر باید کمک کنند

هم خانواده دختر 

دختر و پسر ندارع که ،،،هرکس بخواد به بچه اش می‌تونه کمک کنه

دیگه میخواستی بابات چیکار کنه بیچاره🤣🤣🤣🤣🤣فقط لقمه نگرفته نذاشته دهنش🤣🤣مستقل یعنی هزارتومان از ...

دیگه شرمنده که برادرم تا 22 سالگی فقط درس خوندن و برای دانشگاه هم فول فاند بودن و شهریه نمیدادن

ولی پول پرواز رو پدرم دادن

شما خونه پدر زندگی میکنید دنگ غذا و مسکن میدید مگه؟

😁
2728

ولی به نظر من خانواده شوهر باید حمایت مالی کنن 

یه پسر اول زندگی از خودش چی میتونه داشته باشه 

البته فقط خانواده شوهر ن خانواده زن هم باید کمک کنن 

البته فقط برای شروع زندگیشون

البته بعضی از خانواده ها دمشون گرم پسر باعرضه و با جنم و تحصیل کرده و کاری تربیت میکنن که فور اقتصاد ...

مموافقم 

همکار ما مهندس بود ، پدرش خیلی سال پیش فوت شده بود 

این آقا هر چی حقوق می گرفت میداد به مادرش 

مادرش فقط یه مستمری حداقلی داشت 

این ازدواج کردنی ، کل حقوقش رو جمع کرده بود ، برگردوند بهش 

با اینکه خودش از نظر مالی ضعیف بود 

یه سری عین خون آشام،  پسر رو فقط میدوشن

منم عقیده‌م همینه، و نه تک دخترم و نه زنداداش دارم و... واقعیت همینه که اگه دو نفر انقد به بلوغ رسید ...

دقیقا 

کسی ک میگه من توانایی ساخت زندگی دارم ، ازدواج میکنه ، نباید هیچ انتظاری از خانواده داشته باشه 

اصلا درکی ندارم از این موضوع ک کسی بگه خانوادم وظیفه دارند کمکم کنند ، خانواده میتونه لطف کنه ن وظیفه 

مگه با اجبار خانواده ازدواج کرده باشه ک اون داستانش فرق میکنه ک اکثر مواقع دخترا با اجبار ازدواج میکنند و درصد پسرها کمتر هست ک با اجبار ازدواج کنند 

دیگه شرمنده که برادرم تا 22 سالگی فقط درس خوندن و برای دانشگاه هم فول فاند بودن و شهریه نمیدادن ولی ...

به هر بابات نبود داداشت تا شهر کناریش هم نمیتونست بره عزیزم ایشالا موفق باشه همیشه ولی این معنی استقلال نیست کمک گرفته که به اینجا رسیده

👈🤷👉

وقتی از من و خونوادم انتظار سیسمونی و جهیزیه خیلی سنگین داشتن 

پس بیخود میکنن ب پسرشون یه ریال کمک نمیکنن

من روسیسمونی فقط یه برس خریده بودم 

هنوز دارن میگن چرا شونه نداشت رو سیسمونی‌

اونوقت یه ریال کمک پسرشون نکردن

فروش آنلاین لوازم آرایشی @jingoolestoon_shop
خب کمک کردن شروع کنه پا بگیره وتونس پیشرفت کنه اون کمکو حمایت اولیه برای شروع مهمه 

یعنی پدرای بقیه هزینه یه پرواز یه طرفه یا پول غذا و مسکن توی خونه پدری بچه رو نمیدن؟

😁
حرف شما درسته. معلومه که بچه هم وظیفه داره تلاش کنه. ولی وقتی نه گذاشتن درسی بخونه نه تخصصی داشته با ...

خوب این چیزا رو دختر میدونسته چرا بله داده وطیفه هیچ خانواده نیست کمک کنه پسر باید جنم  داشته باشع  زندگیشو بچرخونه حالا کمکی کردن لطفشون هست دختر به پسر جواب بله میده نه خانوادش 

ولی به نظر من خانواده شوهر باید حمایت مالی کنن  یه پسر اول زندگی از خودش چی میتونه داشته باشه& ...

حانواده زن خوب جهاز بده سیسمونی بده اینا کمکه خانواده شوهررمن  پول گل خواستگاری رو هم ندادن شوهر من خرج کرد کادوهای عروسی رو هم برداشتن

حتی شاباشامو

خدا بکشتشون بیشعورارو 

نیازم ندارن ماهی ۱۵ میلیون حقوق میگیرن

فقط گدا صفتن تو این ۶ سال مادر شوهرم یه روسری هم برا خودش نگرفته

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍
منم عقیده‌م همینه، و نه تک دخترم و نه زنداداش دارم و... واقعیت همینه که اگه دو نفر انقد به بلوغ رسید ...

این وقتی درسته که سبک زندگی در آینده هم همین باشه 

توقع حمایت نداشته باشن 

پیر یا تنها شدن خودشون با هزینه خودشون تشریف ببرن خانه سالمندان

2706