2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که پا میشه میره خواستگاری باید خودش توانایی مدیریت زندگی و داشته باشه. خانواده ای ام که دختر میدن باید بدونن به اون پسر دختر میدن نه خانوادش.

اگر به وعده و وعید و امید به کمک خانواده ازدواج کنید که آخر و عاقبتش معلومه. هیچ کسی وظیفه نداره به کسی کمک کنه. اگر در خودتون دیدین که ازدواج کنین حتما به سختی هاشم فکر کردین

چه ربطی به عمر خانواده داره ، بحث اینه وقتی من ازدواج میکنم و همسرم از لحاظ مالی مشکل داره این مشکل ما دونفر هست ، آدم یا وارد مسئولیت و تعهد ازدواج نمیشه یا وقتی میشه پای همه این مسائل می‌ایسته و خودش زندگیشو می سازه 

بعدشم مگه والدین قسم خوردن که حاصل زحماتشونو دودستی تقدیم اولاد کنن!!!! اصلا شاید دلشون نخواد پول و اموالشونو به بچه بدن 

نکته مهم دیگه اینکه مگه فقط یه بچه دارن که بخوان بهش پول و کمک مالی بدن ، اینجوری باعث اختلاف بین فرزندان هم میشن، دلخوری پیش میاد 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2728

من هیچ انتظاری از خونواده م ندارم.چند سال پیش که عروسی کردم چند تا تیکه جهیزیه با پول خودم خریدم حتی پول وانت را هم بهشون دادم.برای عروسیم مادرم زنگ زد گفت اگه پول داری بده بهمون که توی عروسیت بهت کادو بدیم جلو خونواده شوهرت.تا این حد بودیم.

خانواده شوهر من تو عقد ما، پول سیسمونی دخترشونو از شوهر من گرفتن در صورتیکه دخترشون خودش شاغل بود،اونوقت همون دختر و داماد کچل بی چشم روشون پاگشا نکردن ما رو، یه همچین پدر مادری و وقتی مردن حتی نباید آب دهنتو رو سنگ قبرشون بندازی

چون خانواده شوهرم کمکی نکردن و ما با مقدار پولی که پس انداز داشتیم خونه گرفتیم و زندگی مشترکمونرو شروع کردیم و عروسی نگرفتیم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
بخدا انقدر پولدارن عوضیا  خاویار میخورن  اونوقت من یخچالم خالیه

خانواده شوهر من بهشون بگی کارت سوختتونو بدین با پول خودمون بنزین بزنیم نمیدن میگن مگه ما جایگاه سوختیم

سهمیه بنزینشون میسوزه بعد صبح تا شب زنگ میزنن بیاین ما میخوایم بریم دکتر 

میخوایم بریم خرید انگار ما آژانسیم

واقعا اولین آرزوم مرگشونه 

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍

اینکه توقع حمایت مالی دارید رو روز خواستگاری بگید 

دیگه مشکلی نیست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

منم عقیده‌م همینه، و نه تک دخترم و نه زنداداش دارم و... واقعیت همینه که اگه دو نفر انقد به بلوغ رسیدن که میخوان تشکیل خانواده بدن، بااااید مسئول زندگی خودشون باشن. خانواده واقعاً وظیفه‌ای نداره، ولی اگر خانواده‌ای داره و به بچه‌ی در مضیقه‌ش کمک نمی‌کنه از سنگدلیشه، یا شاید دلایل دیگه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من خودم میگم بخاطر اینکه اولا خیلی راحت ترین ک منتی رو سرتون نباشه باور کنین 

دوماً کسی ک خودش اینا ک شما میگی رو متوجه نیس حرص خوردن من چه فایده داره 

من پدرشپهرم وضعش خوبه دوسال عقد بودم هرچی شوهرم گفت کمک کن ساخت خونه رو شروع کنم گفت ندارم آخرسر طلاهامو فروختم و با وام ازدواج شروع کردیم تآ دوسال بعد خونه داریم قسط می‌دادیم پدرمون در اومد اونوقت این وسط یکم کمک کرد منا اون همش روسرمونه 

از بس پدرشوهرم سیاست و اوباهت داره ی قدم کوچیکه ک برمیداره بچه هایش فک میکنم دیگه مدیونشن برا همین میگم راحت ترم ک کمکی نکنه اگه معرفت داشته باشه خودش می‌دونه حالا میخاد ده سال دیگه بده ب بچه های الان بده ک انقد سختی نکشیم

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2706