2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پودر انشور یا اینترامیل یا شیرخشک

پوره سیب زمینی ،ژله ،آجیل

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2720

من دغه دغم لاغری تاعیده 😪

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2714

سیب زمینی،مرغ سرخشده غدذاهای پروتیینه داربخورچاق میشی

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

90 درصد تاپیک ها که میگن چیکار کنیم چاق بشیم وزنشون نرماله

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

من اینو خوردم عالی چاق شدم تو ی تاپیک گفتن گیم آپ ضرر داره ولی من برا بچه هاشو گرفتم بعید می‌دونم ضرر داشته باشه 

شیرخشک و ژلاتین و پودرگین آپ کودکان و مخلوط کردم روزی دولیوان می‌خوردم با شیر آب آب میوه هرچی دوست داری قاطی کن 

یعنی من سه سال درگیر چاق کردن خودم بودم 

این دوهفته ای انقد خوشگل توپرم کرد قسمت‌های زنانه رو حجم داد عالی بود لعنتی 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
برنج،  ماکارونی،  سیب زمینی وقتی غذا میخوری به زور چند لقمه اخرو بخور نه تا اینحد مسموم بش ...

من خودم ارزو داشتم که چاق بشم لاغر بودم چاق که شدم اینقدر تغییر کردم بخاطر درس اینا بیرون نمیرم اگه جایی بامادرم برم منو نمیشناسن دیگه میگن این کیه خوشکل شدم 

2706