2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی میگی گلم داشتم خاطره ۶ سال پیشم و میگفتم 😕

من به اسی داشتم میگفتم...فک کنم اشتباه ریپ خورد..

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2731
😂😒ولی بدترین نوعه خودکشیه

نمیدونم من ک ن ندیدم .. ن میدونم چطوریه..یکی تو پستا مبگف منم اموختم..اموخته هتمو در اختیاردایشون گذاشتم🤣🤣

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

از بالای مبل بپر پایین 🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2738
الان قرص برنجی که گفتین خیلی درد نمیکشن و راحتن؟

خیییلییییی عذاب اوه قرص برنج.

مرگ سخت.

یکی از اشناهامون چندین سال پیش توی دعوا باشوهرش خواست بترسونتش خورد فکر نمیکرد بمیره و مرد.انقد خوشگل بود که نگو یه پسر کوچیکم داشت.شوهرش یه سال نشده ازدواج کرد الان هیچکس حرفی هم ازش نمیزنه.تماممم

خداراشکر که زنده موندی

با رگ دست زدن نمیمیری عزیزم بعد یه مدت خونت بند میاد انگار من نمیدونستم نمیشه و اگرنه خود زنی که جز عذاب الکی چیزی نیس  تازه خونش بند میومد من دست میکردم تو رگامم میکشیدم بیرون تا یسال دستم تا مچ کج بود  

همه میدونن خیالت راحت 

غیر قرص نان😒هیچ راهی تضمینی نیست اونم که درد داره

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

اسی اگه شکست عشقی خوردی ومیخوای به خاطریه پسراین کاروکنی واقعاخاک برسرت .بنده خداخودت روبه عذاب ننداز.بشین یکم به کارهات فکرکن ببین چی شده که به این فکرافتادی شایدراه حل بهتری برای حل مشکلت باشه

(خدای  ما کوچیک  ها بزرگه.....)
پستاتو پاک کن گل

بخدا سه نقطه نداره کنار پستم😟😟😟😟پستای دیگ داره فقط. 

گلدون مامانتو بشکن یا یه تیکه از جهازشو

تضمینی🏴‍☠️

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
2706