1093
648
سلام خدمت دوستان عزیز خیلی خوش اومدید زحمت کشیدید گلهای نازنین واقعا پیشاپیش از همه ی شما که تشریف اوردید وبرای ظهور پسر فاطمه میخواید هر روز 5 صلوات هدیه کنید بسیار بسیار منونم اجر همگی شما با خانم فاطمه الزهرا
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

1053
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
جوجو امضات دیونه کنندست اجازه میدی منم این امضاتو استفاده کنم؟
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
8
همین تاپیک رو تو قسمت موضوعات مذهبی ساختم شما هم اونجا پستتون رو گذاشتید برید نگاه کنید
نادیا خانم اینم تاپیکی که اونجا پستتو گذاشتی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1090862&postID=42655264
یَا فَاطِمَهُ الزَّهْرَاءُ یَا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یَا قُرَّهَ عَیْنِ الرَّسُولِ یَا سَیِّدَتَنَا وَ مَوْلاَتَنَا إِنَّا تَوَجَّهْنَا وَ اسْتَشْفَعْنَا وَ تَوَسَّلْنَا بِکِ إِلَى اللَّهِ ‏وَ قَدَّمْنَاکِ بَیْنَ یَدَیْ حَاجَاتِنَا یَا وَجِیهَهً عِنْدَ اللَّهِ اشْفَعِی لَنَا عِنْدَ اللَّهِ اللهم عجل لولیک الفرج بحق فاطمه الزهرا سلام الله
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم. انششششاالله همه دوستان حاجت روابشن دوستان خیییییییییییییییییییییلی ب دعاتون محتاجم. دعاکنید ب زودی زود مشکلم حل بشه...از گریه کردن دیکه خسته شدم....دیگه کم آوردم.
1091
اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم
اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
منم هستم اللهم صل علی محمد وال محمد
بدون اذن خدا برگی از درخت نمی افته ...... همه چیز در دستان خداست💟 فرشته من بعد از انتظاری سخت دوباره برگشت پیشم ...خدا بمن دختری 👱عطا کرد و امید دوباره ای بمن بخشید ....امید زندگی من 27 بهمن زمینی میشه 🙏...دوستان لطفا برای سلامتی دخمل توراهیم صلوات بفرستین ایشالا حاجت رواشین💋آمیتیس من 27 بهمن 95 قدمهای کوچولوش تو این دنیا گذاشت و من رو به یقین رساند که .(ان مع العسر یسرا....خدایا شکرت
التماس دعااااا
بدون اذن خدا برگی از درخت نمی افته ...... همه چیز در دستان خداست💟 فرشته من بعد از انتظاری سخت دوباره برگشت پیشم ...خدا بمن دختری 👱عطا کرد و امید دوباره ای بمن بخشید ....امید زندگی من 27 بهمن زمینی میشه 🙏...دوستان لطفا برای سلامتی دخمل توراهیم صلوات بفرستین ایشالا حاجت رواشین💋آمیتیس من 27 بهمن 95 قدمهای کوچولوش تو این دنیا گذاشت و من رو به یقین رساند که .(ان مع العسر یسرا....خدایا شکرت
1089