2410
2553

سلام وقتتون بخیر 

پشت کنکوریم و درس زیست رو خیلی خوب متوجه نمیشم کلاسای زیست ثبت نام کردم ولی خب از بودجه کلاسا خیلی عقب افتادم و نمیتونم واقعا بهشون برسم 

کتاب پینکویو ماز رو دارم و جزوه های زیست حرف آخر ک مال کنکور ۹۸ هست 

ایا لازمه جزوه ای تهیه کنم 

و اگه جزوه مناسبی رو می‌شناسید معرفی کنید 

و نظرتون درباره جزوه طلایی ماز 

مرسی🌺

جزوه ۹۸ رو نخون تغییرات زیاد داشته 

کلاس نکته و تست ببین که تایم کمتری بگیره 

درسنامه ها نکات اضافی زیاد دارن؛متن کتاب رو بخون کلاس ببین و تست زیاد بزن 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
به نظرم کتاب ماز +تست های قلمچی و گاج  عالی باشه تست هاشون تو اینترنت هس

ازمان ماز و قلم چی رو ثبت نام کردم 

و استاد زیستم ماله مازه 

یعنی جزوه های طلایی رو بگیرم؟

با توجه ب اینکه وقت کمه جزوه حرف اخر اصلاااا مناسبت نیست چون فقط گوارشش ۱۸۰ صفحس. اگه میتونی با پینو ...

کتاب درسی  با تست های پینوکیو کافیه برای درصد ۵۰ یا بالاتر؟

2714
ازمان ماز و قلم چی رو ثبت نام کردم  و استاد زیستم ماله مازه  یعنی جزوه های طلایی رو بگیر ...

ببین من جزوه ماز رو داشتم اما وقت نکردم بخونم کلا سه ماه زیست رو خوندم با روشی ک بهت گفتم زیست حدود ۵۴ زدم حالا نمیگم درصدم خوب بود اما ب نسبت دیر شروع کردم خیلی خوب بود تره بالاتر هم می‌شد اما من ی سری فصل ها رو نخوندم 

جزوه ۹۸ رو نخون تغییرات زیاد داشته  کلاس نکته و تست ببین که تایم کمتری بگیره  درسنامه ها ...

مرسی عزیزم 

آخه کلاسای ماز از تیر بودن‌من دی ثبت نام کردم خیلی عقب افتادم 

2706