2737
2734

تو تاپیک قبل گفتم ک خط دخترم ب اسم عموشه

الان دخترم همراه من نصب کرده زده روی گزینه‌ی(خلاصه کارکرد)

بعد همه ی اطلاعات اومد بالا ک مثلا دخترم چ ساعتی پیام داده یا تماس گرفته

اما متن پیاما و بقیه‌ی کسایی ک باهاشون درارتباطه رو ننوشته

بنظرتون عموش ازین طریق میتونه متن پیامای دخترمو بخونه یا حتی وارد واتساپش بشه؟

توروقران کمکم کنین

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم خطم بنام عمم و بابام بود الانم هست یبار به عمم گفتم کارکرد خطمو بگیر میخوام گفت خودت باید تایید کنی چون یرای خودت پیام میاد

تو خدارو داری پس مهم نیست بندش چیکار میکنه و چی میگه🙃😊https://harfeto.timefriend.net/16252118144977
2738
نه عزیزم نمیتونه مطمعنم

وای توروخدا راست میگی؟؟؟؟

آخه ینفر همینجا میگفت خطش به اسم یکی دیگه بوده کل پیاماش برا اون طرف میرفته

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
خطشو عوض کن خیالتم راحت

عوضش ک صدرصد میکنم ولی میخوام بدونم تا الان چیزی خونده یا نه

بنظرت ازین طریق میتونه وارد واتساپش هم بشه؟؟😭

مگه دخترت چکار کرده که اینقدر نگرانی 

دخترم کاری نکرده ولی این عموش آدم خوبی نیست حتی ب دختر یکی از جاری هام دس زده😞نمیخام عموش هیچی از دخترم بدونه باهاش قطع رابطه ایم

نه خانم گل همچین چیزی نیست😊

واااای خدا ازدهنت بشنوه

2706