2737
2734

ببین شدنش میشه اما مثلا فکر کن یکی عاشقته توم به دلت نشسته چهره و اخلاق ایناش و خب جذبش شدی اینطوری میشه اما اگر چهره و اخلاق پسره به دلت نشینه و جذبش نشی واقعا افتضاحه که باهاش وارد زندگی مشترک شی

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی نفررو خیلی دوسش دارم منو نمیخواد

یادم اومدی دختر‌...همونی هستی که دیروزم برات تو تاپیک قبلی نوشتم ...بازم میگم زندگیتو به یه نفر محدود نکن عشق خیلی مقدسه یک طرفه باشه از بین خواهد رفت ازص دوری کن و به افکارت یه برچسب بزن که اون ممنوعه

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
2731
بنظرت برنمیگرده نمیدونم ی حسی بهم میگه برمیگرده

بسپارش به  زمان و البته خداوند...به نظرم صرفا با حس کردن خودتو عذاب نده زندگی فقط عشق و عاشقی نیست 

2738