2733
2739
عنوان

میخام وسایلمو جم کنم برم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 186 پست
تو عقد سخت نمیگرف یهو تا عروسی کردیم اون روسو نشون داد تواین سه ماه کلی گریه مشاوره . حرف .محبت . ام ...

اگه اینو گفته حتما برو و حتی قرار باشه الکی هااااا گه تنبیه بشه برو درخواست طلاق بده اونو برسون.... ن اینکه وسیله هاتو جم کنی... فقط بدونی حق نداره زندونی کنه

تو عقد سخت نمیگرف یهو تا عروسی کردیم اون روسو نشون داد تواین سه ماه کلی گریه مشاوره . حرف .محبت . ام ...

من خودم دختری ام ک خشممو هرکی دیده ترسیده 

اگ میتونی برو پدرشونو دربیار ک ازت بترسن ... 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دختری ام ک خشممو هرکی دیده ترسیده  اگ میتونی برو پدرشونو دربیار ک ازت بترسن ...

دقیقا منم الان عصبانی شدم ک اونجوری باهام حرف زد گفتم منو ببر گف وق ندارم گفتم وقتت فقط برا اینو اونه

یا حسین❤️
2731
دقیقا منم الان عصبانی شدم ک اونجوری باهام حرف زد گفتم منو ببر گف وق ندارم گفتم وقتت فقط برا اینو اون ...

نه این عصبانیتها بدرد نمیخوره 

ببین من ی کاری با شوهرخالم کردم منو میبینه سرشو میکنه تو خشتکش راه میره جلوم دیگه 

و..

یکم پروباشی حله 

یکارکن ازت بترسن 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2738

یک کاری میگم بکن... حلقتو در بیاد بزار رو اپن یا جلو آینه یا هر جا.... چنتا از وسیله ها شخصیت بردار برو خونه بابات... بهش پیام بده بگو دیگه ازت بدم میاد. شوهری که اول عروسی میگه پاتو میشکنم فقط برا اینکه میخوام برم مامان و بابامو ببینم همون بهتر ک نباشه.... باید منتتو بکشه... بعدشم درخواست طلاق بده... اومد منت کشی تعهد ازش میگیری فقططط با تعهد میری خونش... حقم نداره دیگه بهت بی احترامی کنه

یک کاری میگم بکن... حلقتو در بیاد بزار رو اپن یا جلو آینه یا هر جا.... چنتا از وسیله ها شخصیت بردار ...

آخه اینا میگن بری برگردی پرروترمیشه میگه این قهراش الکین

یا حسین❤️
یک کاری میگم بکن... حلقتو در بیاد بزار رو اپن یا جلو آینه یا هر جا.... چنتا از وسیله ها شخصیت بردار ...

منم این کارارو کردم هاااااا

درخواست طلاق رو دادم دستش دستاش میلرزید پارشم کرد

فقط رو بهش ندی... من با اینکه دعوامون میشد زور زیادی میکردم... اعتمادش جم کردم... مامان و بابام باها ...

دقیقا ،بعضی وقتا "کمی"طغیان کردن لازمه البته ب شرط اینکه همیشه خانوم آروم و عاقلی بوده باشی 

شوهر منم اوایل اینجوری بود الان خودش زورش میاد بره خرید همه کارهای بیرون با منه .یه کم زمان لازم بود فقط ان شاالله همسر شما هم همینطوریه .بهش زمان بده ببین چجور میشه .بعدش من مثلا میگفتم بدون تو جایی نمی رم هرجا میریم باهم بریم؟ انگار مثلا اعتمادش جلب شده ...قلق شو پیدا کن تا اذیت نشی

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2706