2733
2734
عنوان

بهترین عادت غذاییتون چیه ++😍😍❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرینی مصنوعی استفاده نمیکنم. فقط خرما و کشمش و انجیر و ... مغز زیاد مصرف میکنم اکثرا هم به صورت خ ...

خیلی عالیه 

منم با چای اصلا قند نمی‌خورم آخرین بار که قند خوردم یادم نمیاد 

عاشق میوه ام ولی همیشه بد موقع میخورم 

چون میده رو نباید بعد شام خورد 

اوووم راستی کیک هم زیاد میخورم که اونم باید حذف کنم 

Хания пюрали🤍🕊️🌿
2728
من گوشت دوست دارم شیر سرد دوست دارم تخم مرغ دوست دارم اسفناج دوست دارم کلم بروکلی دوست دارم سبز ...

تو بنده برگزیده خدایی 😂

من از گوشت قرمز خیلی بدم میاد 

Хания пюрали🤍🕊️🌿

من به پلو روغن نمیزنم و به خورشتم هم کم میزنم از سبزیجات و میوه خیلی استفاده می‌کنیم آجیل رو جایگزین تنقلات کردیم شیرینی هم ب ندرت استفاده می‌کنیم من خودم اصلا قند و شکر مصرف نمیکنم 

2738

ما روغن و نمک رو سالم کردیم

نون از روستا میخریم

تخم مرغ فقط رسمی استفاده میکنیم

شکر فقط شکر قهوه ای

کلا سعیکردیم تا جایی که میشه سالم خوری کنیم

راستی مایعات بین غذا و بعد غذا نخور .چون باعث کبد چرب میشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
من گوشت دوست دارم شیر سرد دوست دارم تخم مرغ دوست دارم اسفناج دوست دارم کلم بروکلی دوست دارم سبز ...

وای کلم بروکلی و اسفناج😍😍

باورت میشه نمیتونم باور کنم کسی از اینا بدش بیاد؟😐

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

کلا چای سیاه رو کنار گذاشتیم و دمنوش استفاده میکنیم

قند تقریبا حذفه مثلا یه دونه قند پنج کیلویی آذر پارسال گرفتیم هنوز یه بخشیش مونده

برنج خوزستان

روغنمونم زیتونه، کنجد رو نمیتونم بخورم بخاطر طعمش 

مصرف میوه مونم زیاده

https://chat.whatsapp.com/H36BLnEcYYx3Ed9uzQPWaE

سلام عزیزم بنظرم‌ سالم خوری شروع کن و بعد از گیاهان دارویی هم در کنارش شروع کن مصرف کنید

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
میوه و سبزیجات از باغ خودمون داریم نمیخریم  شیر و ماست و پنیر هم هیچوقت پاستوریزه هاشو نمیخوری ...

چقدر خفن 

ما یه معلم داشتیم میگفت هر دو هفته یبار میرم مزرعه های ورامین از اونجا گوشت میگریم 

سبزی و لبنیات هم از دماوند میگرفتن 

مثل شما طبیعی خور بودن 

Хания пюрали🤍🕊️🌿
کلا چای سیاه رو کنار گذاشتیم و دمنوش استفاده میکنیم قند تقریبا حذفه مثلا یه دونه قند پنج کیلویی آذر ...

گلم روغن زیتون اگر حرارت ببینه خواصش از بین نمیره؟ 

Хания пюрали🤍🕊️🌿
2706