2726
عنوان

وای چرا اینا هر دیقه یچیزی میگن😫

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 40 پست
معدل نهایی فقط برای تو تاثیر می‌ذاره  برای ۱۴۰۳ معدل یازدهم+ دوازدهم  و برای ۱۴۰۴ معدل د ...

ببخش میدونی اگه نظام قدیم باشی چطور میشه؟

ینی همون معدل نهایی سال چهارم دبیرستان تو کنکور ۱۴۰۲ تاثیر میذاره؟

ببخش میدونی اگه نظام قدیم باشی چطور میشه؟ ینی همون معدل نهایی سال چهارم دبیرستان تو کنکور ۱۴۰۲ تاثی ...

فکر میکنم باید امتحان نهایی دوازدهم نظام جدیدو بدین فقط، چون برای ۴۰۲ اونه که تاثیر ۶۰ درصدی داره..

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنم باید امتحان نهایی دوازدهمو بدین فقط، چون برای ۴۰۲ اونه که تاثیر ۶۰ درصدی داره..

ممنون از جوابت❤

امیدوارم موفق باشی

ببین من خیلی وقته ازین فضا دور بودم میخام کنکور هنر شرکت کنم، الان معدل نهایی ۱۸ و نیم تقریبا چطوره؟ معمولیه یا پایینه؟

2728
ممنون از جوابت❤ امیدوارم موفق باشی ببین من خیلی وقته ازین فضا دور بودم میخام کنکور هنر شرکت کنم، ا ...

خواهش میکنم گلم💗 ببین عزیزم بذار یه مثال بزنم برات، برفرض یه نفر معدلش ۲۰ شده و به نفر ۱۹/۹۰. خب اونی که ۲۰ شده هزاران نفر جلوتر از دومیه‌س... به همین خاطر میگم این طرح خیلییییی بده، و خب مطمعنا کسانی که معدلشون بالاتر از ۱۸ هستش، از شما جلوترن. نمیتونین امسال کنکور بدین ؟!

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
1401 مث قبل برگزار میشه؟

بله

خواهش میکنم گلم💗 ببین عزیزم بذار یه مثال بزنم برات، برفرض یه نفر معدلش ۲۰ شده و به نفر ۱۹/۹۰. خب او ...

نتونستم زیاد بخونم  

امسال ارشدم تموم میشه میخاستم یکمم از درس راحت باشم بعد هنر بخونم که همیشه ارزوشو داشتم

که شنیدم کلا کنکور قراره زیر و رو بشه

فکنم پا قدم من باشه:))))

شده مثل آزمون استخدامی قرار بود شهریور بگیرن ولی هنوز خبری نشده

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
نتونستم زیاد بخونم      امسال ارشدم تموم میشه میخاستم یکمم از درس راحت باشم بعد هنر ...

۵ماه مونده، کنکور تجربی که نمی‌خواین بدین! هنره

بنظرم از همین حالا شروع کنید حتما اون چیزی که میخواید قبول میشید. حداقلش اینه که اگر واقعا سال بعد این تغییرات شد؛ شرمنده خودتون نیستید 

شده مثل آزمون استخدامی قرار بود شهریور بگیرن ولی هنوز خبری نشده

همیشه کاراشون همینجوری بی برنامه‌ست :)))