2733
2734
عنوان

بیبی چک گذاشتم منفی شد

130 بازدید | 17 پست

چهار روز تا موعدم مونده بیبی چک گذاشتم منفی شد اعصابم بهم ریخت این ماه امیدوار بودم چون دارو مصرف کردم وزیر دلم ومرد درد داشتم خودم دوست داشتم باردار باشم ولی نشد ماه اول اقداممه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

کمردرد داشتم اشتباه تایپی شد 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

عزیزم طبق توصیه دکتر میرید جلو؟؟ آزمایش اسپرم. و تخمک دادین؟؟ 

هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

@meshkat_group1 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اووووه،چقد عجللله 

اینجا خیلیا هستن برا چندمین بار اقدام کردنو منفی شده صبر داشته باش عزیزم

توهنوز ماه اولته

و اینم بگم بی بی رو وقتی بزار ک موعدت گذشته باشه ن قبل موعد چون چیزیو مشخص نمیکنه 

من الا دیگ شش روزه از موعدم گذشته بااینحال هنوز دکترم گفت زوده بیبی بزارم

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
اووووه،چقد عجللله  اینجا خیلیا هستن برا چندمین بار اقدام کردنو منفی شده صبر داشته باش عزیزم ت ...

یعنی امیدوار باشم اخه این ماه که اقدام کردم خیلی زیر دلم وتخمدان راستم درد میکنه امیدوار بودم باردار باشم ولی نشون نداد گفتم شاید زودتر از موعد نشون بده 

2738
یعنی امیدوار باشم اخه این ماه که اقدام کردم خیلی زیر دلم وتخمدان راستم درد میکنه امیدوار بودم باردار ...

ن عزیز زودتراز موعد حتی آزمایش بتا هم نشون نمیده

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
نه گفتن پایان ۱۶ هفته

نمیدونم میدان ارژانتین دکتر رضا گرامی تو نت بزن میاد 

12 هفته جنسیت میگن 

عکس سونوی که رفتی واسه تشکیل قلب بفرس

لطفا منو تو تایپک های مذهبی اد کنی دارم ایمانم از دست میدم  

بعضی وقتا لقاح دیر میگیره ای کیو 4روز از موعد گذشت بزار 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
یعنی امیدوار باشم اخه این ماه که اقدام کردم خیلی زیر دلم وتخمدان راستم درد میکنه امیدوار بودم باردار ...

به علائم ودردا اصلا توجه نکن...تو اقدام معمولا این دردا حس میشه...اینقدرم عجله نداشته باش از ماه اول اعصابت بریزه به هم دوام نمیاری واسترس تمام هورمونات رو به هم میرزه...پس صبور باش.ان شاا..نی نی هم میاد

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
بعضی وقتا لقاح دیر میگیره ای کیو 4روز از موعد گذشت بزار 

میدونم عزیز ولی چون برا حاملگی قبلم چندروز قبل موعد نشون داد گفتم امتحان کنم شاید اینبار هم اگه باردار بودم زودتر نشون داد 

به علائم ودردا اصلا توجه نکن...تو اقدام معمولا این دردا حس میشه...اینقدرم عجله نداشته باش از ماه اول ...

ذخیره تخمدان م زیر یک هستش دکترم براسه ماه دارو داد گفت اگه نشدی بنابراین ای وی اف ماه اول بود دارو خوردم گفتم شاید این ماه نتیجه بگیرم توکل به خدا 

2706