2737
2734

عزیزم به علایق خودتون بستگی داره ، که ویلای جنگی بخواید یا ساحلی ، من خودم عاشق دریام و بخاطر دریا و ساحل بیشتر میرم شمال😍🤭واسه همین ساحلی توی غرب مازندران رو بهت پیشنهاد میکنم ، نه چرا معتبر نباشن ، ما چند ساله قسمتای غرب نور گرفتیم مشکل حقوقی ندارن ، ولی حتما اینکارو بکن واقعا نیازه دور شدن از تهران گاهی وقتا

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
عزیزم به علایق خودتون بستگی داره ، که ویلای جنگی بخواید یا ساحلی ، من خودم عاشق دریام و بخاطر دریا و ...

بله خودمم همین نظر رو دارم .. ولی متاسفانه اکثرا بدون سند هستن و این واقعا نگرانم میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله خودمم همین نظر رو دارم .. ولی متاسفانه اکثرا بدون سند هستن و این واقعا نگرانم میکنه

نه بابا از تو این دیوار اینا پیدا نکنید😂😂😂سرتون کلاه بذارن ، بقیش درسته

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2728

ویلای سنددار در شمال بسیار زیاده با توجه به تغییر مکرر قوانین کنار ساحل پیشنهاد میکنم ویلای بدون سند نگیرید به غیر اونهایی که در شهرک هستند و سند دستی با تایید هیات امنای شهرک دارند

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم