2733
2734
وضعتون چشه کورید فلج شدین درد لاعلاج دارین خدایی نکرده آبروتون رفته تو جنگ و آوارگی هستین چیه 

بی مصرفی تو زندگی بی اینده بودن 

چی بگم...وقتی نگاه میکنی میبینی هیچ گوهی تو زندگیت نشدی و هبچ اینده نداری 

وقتی ک حای از خودتم ناامید شدی

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
بی مصرفی تو زندگی بی اینده بودن  چی بگم...وقتی نگاه میکنی میبینی هیچ گوهی تو زندگیت نشدی و هبچ ...

من واقعا حرفی ندارم ناراحت نشید رک بهتون میگم شما خیلی خودخواه و بچه هستید یکم بزرگ شید خدایی این افکار چیه 

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واقعا حرفی ندارم ناراحت نشید رک بهتون میگم شما خیلی خودخواه و بچه هستید یکم بزرگ شید خدایی این اف ...

اوهوم من بچه 🙂

مهم نیس برام 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2731

نکن داداش من نکن مردی نکن سنگ زیرین آسیاب باید باشی تو

مرد را دردی اگر باشد خوش است

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
2738
ولش کن اقا اگه همه ادم بودن نامردا تشخیص داده نمیشد

آره تو مردی خو اینجا چه غلطی میکنی اگه حال نمیکنی با تاپیکم حرف با اون یکی کاربرم هست خو برین سراغ زندگی خودتون اینجا چکار دارین

آره تو مردی خو اینجا چه غلطی میکنی اگه حال نمیکنی با تاپیکم حرف با اون یکی کاربرم هست خو برین سراغ ز ...

اصلا بهت ربط نداره اقای نامحترم عزیز فحشم میدی خوب به درک چشام اصلا نمبینه شخصیت خودتو پایمال میکنی 

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
2706