2726

بچه ها من جدیدا عضو شدم و دیدم اینجا همه ب نوعی ب هم کمک میکنن و این خیلی خوبه

من و دوست پسرم عاشق همیم و شناخت کامل داریم از هم منتهی هم تک فرزنده هم خوشتیپه هم تحصیلاتش دکترا هست و من لیسانس و الان که به مادرش گفته راجع به من مادرش گفته باید اول برم محل کارش ببینمش دوست پسرم هم گفته نه باید زنگ بزنی بریم خونشون این شد تو خونشون دعوا که من بهش گفتم روز مادر گل بخر برو از دل مادرت درار اونم مادره نگرانه 

به نظرتون عادیه. که مادرش میخاد اول منو ببینه یا در مخالفت رو میخاد باز کنه ما بدون هم میمیریم نمیتونم جز او باکسی زندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا صبر کن . اول بیاد ببینه . اصلا شاید پسندید چه کاریه جنگ و دعوا راه بندازید 

او خیلی زود از کوره در رفته چون خیلی وقته منتظریم درسش تموم شه حالا ک مامانش اینو گفته فکر کرده میخان مخاالفت کنن

2728
او خیلی زود از کوره در رفته چون خیلی وقته منتظریم درسش تموم شه حالا ک مامانش اینو گفته فکر کرده میخا ...

صبرش تموم شده زن میخاد 😁😁

شما بازم صبوری کن تشویقش کن تا راه بیاد با مادرش . نذار مادرش حس کنه میخوای جداشون کنی . بالاخره که باید با شما اشنا بشه یه قرار بذارید اول خودتو ببینه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706