2726
عنوان

كاشكى ميشد تو باردارى هر روز رفت دكتر

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 58 پست
اره دكتر من كه اصن گوش نميده چى ميگم فقط ميحواد تند تند ادم و رد كنه ميگم چرا پرونده برام تشكيل نمي ...

دکترتو عوض کن

استرسهات طبیعیه

همه مادرا از زمان بارداری نگرانیشون برای بچه شروع میشه فقط صد سال اول سخته 😅😍

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
دکترتو عوض کن استرسهات طبیعیه همه مادرا از زمان بارداری نگرانیشون برای بچه شروع میشه فقط صد سال او ...

😂😂

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قران سعى ميكنم خيلى بخونم ولى انگار مشكل اصلى همين زيادى چرخيدن تو نت هس به علاوه بى تجربگى ام

اتصال شما قطع گردید برید به زندگیتون برسید 😉

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
راست ميگى بخدا😔 حرفات منقلبم كرد سعى ميكنم ديگه اروم باشم خدا خودش به همه مادرا كمك كنه

آفرین دختر خوب 

الان تو نباید بیدار باشی 

بیدار باش ولی نیا اینجا 

اینجا خودش استرس اوره 

برو استراحت کن فدات شم 

درضمن نویز گوشی واینترنت هم برای فسقلی کوچولو ضرر داره اصلا سعی کن وسایل استرس زا دور بمونی 

صبح ها پاشو صبحونه بخور یکم برو پیاده روی  هندزفری بزار گوشت موسیقی گوش بده وراه برو کم کم 

یا اصلا لقمه بگیر ببر تو هوای باز بخور 

شاد باش این لحظاتت هیچ وقت برنمیگرده 

قدرشو بدون 

دلتنگ این روزهای  خوبت  خواهی شد 

درضمن مامان شدنت مبارک 

قدمش هم مبارک باشه 

2728
آفرین دختر خوب  الان تو نباید بیدار باشی  بیدار باش ولی نیا اینجا  اینجا خودش استر ...

ممنون عزيزم❤️ اميدوارم حس خوبى كه امروز بهم دادى سمت خودتم بياد❤️

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ممنون عزيزم❤️ اميدوارم حس خوبى كه امروز بهم دادى سمت خودتم بياد❤️

موفق باشی عزیزم مرسی 

الان خدا تو این دوران بیشتر هواتو داره 

مطمینم 

بخاطر وجود اون فرشته هست 

وخدا صداتو زودتر از آدمهای معمولی میشنوه 

لطفا برام دعا کن برای بچم و همسرم دعا کن ممنون 

من تو دوران بارداری وشیردهی هر چی دعا کردم به اذن خدا همشون اجابت شد 

پس ایمان دارم خدا الان   هواتو واقعا داره  فقط کافیه توکل کنی 

پس خیالت راحت باشه  چون اون رو داری

موفق باشی عزیزم مرسی  الان خدا تو این دوران بیشتر هواتو داره  مطمینم  بخاطر وجود ا ...

از ته دلم براتون دعا كردم عزيزم انشالله هرچى خيره برات پيش بياد

اره دكتر من كه اصن گوش نميده چى ميگم فقط ميحواد تند تند ادم و رد كنه ميگم چرا پرونده برام تشكيل نمي ...

سلام عزیزم دکتر شما فکر کنم مهدی قلب بود اره 

وای اگه بتونی بری پیش مرادی خیلی با حوصلست خبلی ارومه و تو کارش عجله نداره

🌺 خدایا شکرت 🌺                                        
سلام عزیزم دکتر شما فکر کنم مهدی قلب بود اره  وای اگه بتونی بری پیش مرادی خیلی با حوصلست خبلی ...

سلام عزيزشما قشمى؟🤩

اره خانم همسايه امونم بهم گفت مرادى بهتره.همون خانم دكترى كه مطبشون تو ساختمان مهرگانه؟

بنظرتون الان تو ماه پنجم دكترم و عوض كنم برم پيش مرادى؟

سلام عزيزشما قشمى؟🤩 اره خانم همسايه امونم بهم گفت مرادى بهتره.همون خانم دكترى كه مطبشون تو ساختمان ...

سلام اره عزیزم قشمم 

من یه بار پیش مهدی قلب رفتم  نه فشار گرفت نه وزن حتی روی صندلی وقت نمی شد بشینی از بس عجله داشت 

دیگه نرفتم پیشش همون اول بارداریم دیگه رفتم پیش مرادی 

کاملا وقت میزاره 

من هر سری میرم ده دقیقه تو مطبشم تموم سوال هام رو مینویسم همه رو یکی یکی ازش میپرسم همه رو جواب میده 

هر سری وزن و فشار هم میگیره صدای قلب بچه هم گوش میده 

حالا شما یه بار برو نگاه کن بگو تازه میخوام بیام زیر نظر متخصص 

حرفی از مهدی قلب نزن 

اگه خوشت اومد همون جا ادامه بده

🌺 خدایا شکرت 🌺                                        
سلام عزيزشما قشمى؟🤩 اره خانم همسايه امونم بهم گفت مرادى بهتره.همون خانم دكترى كه مطبشون تو ساختمان ...

اره تو ساختمان مهرگانه 

مشکلی هم داشته باشی به منشیش پیام میدی سوالت رو از دکتر میپرسهبعد تو وات میگه که دکتر چی گفته

🌺 خدایا شکرت 🌺                                        
سلام اره عزیزم قشمم  من یه بار پیش مهدی قلب رفتم  نه فشار گرفت نه وزن حتی روی صندلی وقت ن ...

خب اخه ازمايش ها و غربالگرى هام و ميبينه ميفهمه مهدى قلب برام نوشته

يعنى بنظرت بد ميشه بدونه من قبلا پيش يه متخصص ديگه بودم

2706