2733
2734

از وقتى باردار شدم يه روز نبوده كه از خواب بلند شدم يه سوژه جديد واسه استرس نداشته باشم يه روز تكون نميخوره يه روز خيلى تكون ميخوره يه روز شكمم سفت ميشه يه روز كمرم درد مياد يه روز گرگرفتگى دارم يه روز يخ ميزنم يه روز سردرد ميشدم يه روز معده درد از هركى ام ميپرسى اين خطرناكه يا طبيعيه ميگه از دكترت بپرس بابا دكتر بيكار نيس كه دم به دقيقه بشينه به من جواب بده بعدم من هر روز نميتونم واسه هرچى بلند شم برم دكتر فقط تا وقتى اون مشكله رفع بشه حرص ميخورم يه ماما از خانه بهداشت هست گاهى ازش سوال ميپرسم اونم همش ميگه اگه فلانه و بهمانه خطرناكه اگه نه طبيعيه منم اصلا دقيقا نميدونم منظورش چيه

خلاصه كه خيلى درگيرم با خودم كاشكى زودتر تموم شه خيالم راحت شه از بابت بچه ام

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ادم استرسى هستى؟ 

از وقتى باردار شدم اره استرسى هم شدم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
دلممم میخاد داد بزززززنم طبیعیه  بعد سه تا بچه و گلی استرس بیخود

خيلى خوب ميكنى بخدا بگو همش بگو به همه طبيعيه😂 من كه نسبت به اين كلمه تو باردارى حساس شدم ميشنومش روح و روانم شاد ميشه

وای من فکر میکردم این توهم فقط مال منه یعنی پس من تنها نیستم مثلا دو روز قبل میرم سونو فرداش میگم نکنه الان یه چیزی بشه 😔بلا دورانی حاملگی 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
خیلی حساسی  یکم استرس ازخودت دور کن  بچه دنیا بیاد میخوای چکار کنی  اینقدرررر بالا ...

خودم همش به خودم ميگم طبيعيه ولى بعدش با خودم ميگم نكنه خطرناك باشه من بيخيال باشم مشكلى پيش بياد نفهمم؟ اصن استرس منو كشت

اگه اين استرسه نبود خيلى دوران لذت بخشى ميشد باردارى

خيلى خوب ميكنى بخدا بگو همش بگو به همه طبيعيه😂 من كه نسبت به اين كلمه تو باردارى حساس شدم ميشنومش ر ...

فقط بخواب لذت ببر چون وقتی بچه بیاد خیلی چیزا تغییر میکنه خرید کن  پیاده رویی فیلم ببین هرکاری دوست داری بکن. 

خیلی حساسی اگر یه فکری به حال خودت نکنی دو روز دیگه که دنیا بیاد بدتر هم میشی . توی بارداری هر چیزی طبیعیه مگر خونریزی اینو دکتر من همیشه میگفت بعدشم توی ماه های پایین تر مثل شما که تکون خوردن انقدرا حس نمیشه مهم هم نیست . تکون رو بری هفته های اخر میگن چک کنید . روی تمرین دادن ذهنت تمرین کن . وقتی بارداریت سالمه قرار نیست هر روز یه اتفاق عتیقه برات بیفته خانومایی هستن که در بارداری کارای سنگین میکنن مثل خانومای روستا و عشایر یا سر کار میرن یا دانشجو هستن اگر بخوان مثل شما دائم فکر کنن که دیگه هیچی 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بری هم فرقی نداره. دکتر من که همش میگفتم درد دارم. میگفت طبیعیه  حتی شب قبل از زایمان زودرسم 😑 ...

اره دكتر من كه اصن گوش نميده چى ميگم فقط ميحواد تند تند ادم و رد كنه

ميگم چرا پرونده برام تشكيل نميدى ميگه نميخواد من تو رو يادم هست خب ادم استرس نميگيره اينطورى؟ اينهمه من رفتم پيشش تا حالا فشارمو نگرفته تا حالا وزنم نكرده اين مثلا مشكلى باشه از كجا ميخواد بفهمه

2706