2726

یه موقعی بود فکر میکردم اگه ماشین یا خونه میلیاردی داشته باشم یا شغل عالی یا تحصیلات بالایی داشته باشم دیگه خیلی خوشحال و خوشبخت هستم ولی الان فهمیدم حال خوب داشتن و خوشبختی یه حس درونیه که هیچ کدوم ازین گزینه ها نمیتونه منو عمیقا شاد نگه داره.......همه ی اینها موقت هستند ولی درونم بینهایته....من باید با خودم خوشحال و خوشبخت باشم..

بسیارعالی👌

Maman2niniسابق هستم  از سال 97اینجام.....کاربریم تعلیق شد😒برش نگردوندن رحم نکردن بهم 2هفته التماس کردم جوابی نشد...😐تیکر بارداری نیست عزیزم...تیکر رسیدن به حاجت دلمه💓حالا که امضامو دیدی ی صلوات به خواستم بگو😘💜

ولی پولم بی تاثیر نیست تو داشتن  این حسا 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی چیزایی که میخوای‌داشته باشی هميشه دلت شاده چون دیگه دلیلی واسه غصه خوردن نداری

پول خیلی موثره

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
تا وقتی خودمونو پیدا نکنیم پول بی فایدست

من درک نمیکنم چطور پسربچه هشت ساله ای که تا کمر خم میشه تو سطل زباله متااااسفانه.... میتونه خودشو پیدا کنه میتونه شادی درونی داشته باشه

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
غصه همیشه با داشتن حل نمیشه

میشه میکی جون😂😂🤦🏼‍♀️

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2706