2297
2298

یه موقعی بود فکر میکردم اگه ماشین یا خونه میلیاردی داشته باشم یا شغل عالی یا تحصیلات بالایی داشته باشم دیگه خیلی خوشحال و خوشبخت هستم ولی الان فهمیدم حال خوب داشتن و خوشبختی یه حس درونیه که هیچ کدوم ازین گزینه ها نمیتونه منو عمیقا شاد نگه داره.......همه ی اینها موقت هستند ولی درونم بینهایته....من باید با خودم خوشحال و خوشبخت باشم..

بسیارعالی👌

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Maman2niniسابق هستم  از سال 97اینجام.....کاربریم تعلیق شد😒برش نگردوندن رحم نکردن بهم 2هفته التماس کردم جوابی نشد...😐تیکر بارداری نیست عزیزم...تیکر رسیدن به حاجت دلمه💓حالا که امضامو دیدی ی صلوات به خواستم بگو😘💜

ولی پولم بی تاثیر نیست تو داشتن  این حسا 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050
خدانکشتت 🤣😅🤣😅 این هم جز سمیا بود

گرگ باش!                                                                 مثه من👔 مثه ببر🐾 مثه جغد تو پرسه های شب🦅 مثه سنگ تو لحظه های سخت، تو عرصه های تنگ...❤

خونتو بده من نیاز نداری 🤐

وقتی با شوهرم قهرمیکنم برام آبآلبالو 🍒میخره خیلی سریع آشتی میکنم 😢در همین حد صاف و ساده ام 🤗برام دعا کنید حال دلم خوب نیست افسردگی دارم برا شوهرمم دعا کنیدشغل مناسبی براش فراهم بشه 🌸❤️برام دعا کردین بهم بگین خوشحال بشم 😍منم براتون دعا میکنم
تا وقتی خودمونو پیدا نکنیم پول بی فایدست

من درک نمیکنم چطور پسربچه هشت ساله ای که تا کمر خم میشه تو سطل زباله متااااسفانه.... میتونه خودشو پیدا کنه میتونه شادی درونی داشته باشه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
غصه همیشه با داشتن حل نمیشه

میشه میکی جون😂😂🤦🏼‍♀️

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
سلام علیکم

و رحمت الله و برکاتههههههه😂😂🤣🤣🤣

حالا خداروشکر من عربی بلد بودم فهمیدم چی گفتی😝😝🤣🤣🤣🤣🤣

گرگ باش!                                                                 مثه من👔 مثه ببر🐾 مثه جغد تو پرسه های شب🦅 مثه سنگ تو لحظه های سخت، تو عرصه های تنگ...❤
قراره فکرکنیم

فکرامو کردم

موافق نیستم 🙏😂😅

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2292