2733
2734
عنوان

15 اسفند زایمانمه، 😭😭😭😭😭

712 بازدید | 80 پست

خیلی میترسم، هم از کرونا، هم از زایمان، بار اولمه، میشه تجربه هاتونو بگین؟ طبیعی هستم، هرررررچی میدونین بگین به دردم بخوره، خدا خیرتون بده 🌹😭

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم نی نی داره میاد ترس نداره ک😍

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

من سزارین بودم عزیزم

نگران نباش

سختی داره شیرینی هم داره

میگذره دیگه😍❤️

اسمش چی؟؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2738

ایشالا به سلامتی کوچولو تو بغل بگیری 😍تجربه طبیعی ندارم😐😐اما وقتی ک صداشو میشنوی بغلش میگیری قشنگ ترین و خاص ترین حس دنیاست🍓💛

به دلیل نداشتن بیو شما را به پیام بازرگانی دعوت مینمایم😂🍳

نکته ای که بابت کرونا بگم این بود که من یه قوطی شیشه پاک کن رو خالی کردم توش الکل زدم هر بار میرفتم سرویس با اون حال خرابم اول الکل میزدم 😫😫😫😫😫😫 به بدبختی یه کم وایمیسادم بعد می‌نشستم. فقط شانسی که آوردم این بود که یکی دو ساعت آخر توی اتاق فقط من بودم میرفتم سرویس دیگه الکل نمیزدمگ خیلی بد بود 😫😫😫😫

2706