2737
2734
عنوان

دخترای مجرد بیاید یه سوال دارم

154 بازدید | 25 پست

تا وقتی آدمی که ملاک هاتون رو داشته باشد نیاد خاستگاریتون مجرد میمونید حتی به قیمت اینکه سنتون خیلی بالا بره؟؟

من ۲۵ سالمه تو یه محیط کوچیک زندگی میکنم که دخترا خیلی زود شوهر میکنند من تا الانم زیادی در برابر ازدواج مقاومت کردم یعنی دلم میخواست با آدمی ازدواج کنم که معیارهامو داشته باشه ولی تا الان خاستگاری که باجون و دل قبول کنم نداشتم الانم یه خاستگار دارم شرایطش نسبتا خوبه ولی قیافه ش به دلم نیست یعنی اونی نیست که من میخواستم همه میگن قبول کن انقدر نشستی خاستگار خوب اونجوری که تو بخوای برات نیومد ازاین به بعدم نمیاد خودمم گاهی میترسم ازاینکه سنم خیلی بالا بره به نظر شما من چیکارکنم؟شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودم تا فردی که دوسش دارم و ملاک هامو داشته باشه نیاد ازدواج نمیکنم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

آدم ایده آل پیدا نمیشه هرکس ی کمبودایی داره ک باید نسبت ب داشته هاش بسنجی و انتخاب کنی

این نظر منه

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

معیارام چیزی فراتر و مهم تر از قیافه و اسم  طرفه

پس تا اونی ک میخوام نباشه جوابم منفیه

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱
2738
خواهرم از معیارهای خودش پایین نمیاد و مجرده هنوز متولد ۶۷ هست سخت نگیر 

من خیلی هم سختگیر نیستم از نظر مالی خیلی هم نمیگم اوکی باشه ولی دوست دارم به دلم بشینه مخصوصا از نظر تیپ و چهره ولی تو این خاستگارایی که داشتم نمیدونم چرا کسی تاحالا به دلم ننشسه😭

از کجا میدونی ک هفته دیگه یکی نمیاد ک علاوه بر اینکه بقیه شرایطتتو داره ، قیافشم ب نظرت خوبه؟

یادمه همینجا ی خانومی تاپیک زده بود و شونصد صفحه راجب اینکه قیافه همسرشو دوست نداره تایپ کرده بود 

از همین ب بسم الله حس خوب نداری ، بعدا چ جوری میخوای ی عمر هر روز قیافه طرفو ببینی و مثلا ناخوداگاه تو دلت غر نزنی؟ یا هی با بقیه مقتیسش نکنی...

البته اینا نظر منه ها ... شاید از دید بقیه اشتباه باشه ولی خب من اعتقاد صد در صدی ب حرفام دارم😁

اخه باید ببینی ایده آل تو دقیقا چیه و آیا منطقیه؟؟؟بعضیا خیلی پرتوقعن و کسایی رو میخوان که تو خواب هم نمیگیرنشون😐باید دنبال هم سطح خودت باشی،و اینم یادت باشه هیچ انسانی کامل نیست

چی بگم والا

منم مثله خودتم هر چی برام خاستگار اومد هیچکدومو قبول نکردم این دو تای آخری رو خانوادم راضی بودن ولی من قبول نکردم با اینکه آدمای بدی نبودن بنظر من باید دلت قبول کنه نه بقیه

2706