2737
2734
عنوان

فقط بگید چکنم حالم خوب بشه +شوهر معتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 24 پست

خواهر گلم بد جایی رو واسه دردودل انتخاب کردی الان همه میان میگن چرا زود ازدواج کردی وووووو آخرشم تا فکر طلاقو توسرت جا ندن ولت نمیکنه....

بعضی از نی نی سایتی ها کارشون فقط خراب کردن زندگی بقیه ست و با راهنماییای دل ناسوزانشون چه زندگیایی ک خراب نکردن و چه قهرودعواهایی ک راه ننداختند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زیاد بود نزدیک رب کیلو بود بچه ها میدونید از چی زورم میگیره ازاینکه منو خر حساب میکنه و دروغ می ...

ولش کن جوابشو نده.

منتظر بوده یچیزی بگی‌ که وقتی سکوت کردی خودش شروع کرده به توضیح دادن.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2728
2738
خواهر گلم بد جایی رو واسه دردودل انتخاب کردی الان همه میان میگن چرا زود ازدواج کردی وووووو آخرشم تا ...

یعنی با سن ۲۲سال با یه معتاد سن بالا ادامه بده؟بابا شما دیگه کی هستید 

خیلی زیاد بود نزدیک رب کیلو بود بچه ها میدونید از چی زورم میگیره ازاینکه منو خر حساب میکنه و دروغ می ...

منم ۲۰ سالمه شوهرم ۲۶ عقدم دوسال متوجه شدم ک معتاد به تریاکه ولی مجبورش کردم ترک کنه پدرسگو

خدایا رگ گردنمو بیخیال بغلم کن♡میشه یه صلوات بفرستی