2726
عنوان

هنوزم وقتی با داداشم قهر میکنم این آهنگو واسم میخونه😂😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1760 بازدید | 80 پست
دلم برا زنش سوخت 🙂

چراااا:/

داداش بزرگمه هااا

اتفاقا زنش مشکلی نداره چون من اصلا اذیتی نمیکنم و دخالتی تو زندگیشون ندارم..

گاهی اوقات وقتی اذیتم میکنه قهر میکنم اونم میدونه زود خندم میگیره و دوس دارم آهنگشو میخونه همین!😂😂

آخیییی

مدتها بود نشنیده بودم این اهنگو

مرسی گلی 🌺🌺🌺🤗🤗

حال دلت خوب 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما همونی ک داداشت دماغ عملی بود؟

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
داداشا تکرار نشدی ترین موجودات تاریخن داداشم هر وقت حالم بده نمیدونم از کجا میفهمه و پیام میده یا م ...

منم یه دونه خوبشو دارم  

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
تعصبی بودن که خوبه 😧😂😂 به قولی براشون مهمی که تعصبی میشن

غیرتی با تعصبی فرق میکنه😂💔تعصبی یعنی ببینن جنس مخالف رو دادی  و ارتباط داری قبرت کندس و سرت رو تنت...

عشق و ... هم سرت کندس جدی میگم بدون شوخی 😂💔البته این بزرگه یکم منتطقیه

2706