2297
2298

وقتی بی محلی میکنم یا یکم تو خودم برم و بهشون بگم میخوام تنهایی پیاده روی کنم اینو میخونه برام 😂💔

اونروز بهش گفتم پیادم کن خودم این چند قدمی رو  برم خونه  گفت نمیتونم تنهات بزارم شب بری.. حالا خودش فاصلش یه خیابونم نبود😐💔 آخرش کنارم با ماشین حرکت میکرد و این آهنگ رو واسم میخوند😍😂💕 

https://uupload.ir/view/btp8-240_(1)_45sv.mp4/

1سال پیش یه نفر برگشت بهم گفت تو جزو آدمهایی هستی که وقتی هستی  ، نیستی  ، ولی وقتی   نیستی ، هستی!  گفتم یعنی چی؟!  گفت وقتی هستی اینقدر فکر دغدغه های آدمی که حضورت گم میشه لای همه چی! نمیذاری  آب تو دل آدم تکون بخوره.حواست به همه چی هست ، جز خودتو نمیذاری حواس کسی به تو باشه دغدغه هاتو نمیدی دست مردم ، ولی دغدغه های آدمو  دست میگیری!  وقتی آدم ازت فاصله میگیره تازه جای خالی بودنت حس  میشه !  اینقد قوی حس میشه که آدم طاقت نمیاره نبودنتو..       

چقددد من با این اهنگ خاطرع دارم

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

😍😍

ماورای باورهای ما ؛ ماورای بودن و نبودن های ما         آنجا دشتی است فراتر از تصورات راست و چپ...                         تو را آنجا خواهم دید..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

چقددد من با این اهنگ خاطرع دارم

منمم😍 اون آهنگ

سوسن خانم چشم عسلی ابرو کمون هم باهاش خاطره دارم 😂💔

1سال پیش یه نفر برگشت بهم گفت تو جزو آدمهایی هستی که وقتی هستی  ، نیستی  ، ولی وقتی   نیستی ، هستی!  گفتم یعنی چی؟!  گفت وقتی هستی اینقدر فکر دغدغه های آدمی که حضورت گم میشه لای همه چی! نمیذاری  آب تو دل آدم تکون بخوره.حواست به همه چی هست ، جز خودتو نمیذاری حواس کسی به تو باشه دغدغه هاتو نمیدی دست مردم ، ولی دغدغه های آدمو  دست میگیری!  وقتی آدم ازت فاصله میگیره تازه جای خالی بودنت حس  میشه !  اینقد قوی حس میشه که آدم طاقت نمیاره نبودنتو..       

عهههههه ایننننن

وایییی خیلی ذوق کردم😂😂

بس نیست واقعا این همه فشار روانی؟! تایتینگ و وایتینگ و کوفتینگ؟! یعنی چی اصلا؟! برای چی؟! ترک پوستی و سلولیت و جوش و کک و مک و اضافه وزن و...، همشون نرمال ان. طبیعی ان. تو رو بی ارزش و زشت نمیکنن. فکرِ اینکه با وجود اینا ارزش دوست داشته شدن رو نداری یا زیبا نیستی، زشت و بی ارزشه.                        دنیای پر از فیلتر و جراحی و رژیم های سنگین و بیمار کننده رو باور نکنید♥                                                                   

الهی😍😂

دلم داداش خواست 

خدا نگه داره برات

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
2050

این آهنگ قفلی بچه گیام بود😂😂😂😂😂

دخترم زندگیمه♥🌈   امشب از خود بیخودم... شر میکنم هرکی بیاد سمت تــــــو..... بده به من دستتــــو همسفر قلب مــــن.....  بگـــو کی دوسم دارهـــ قد تــــــوـ🌺❤
دلم برا زنش سوخت 🙂

چراااا:/

داداش بزرگمه هااا

اتفاقا زنش مشکلی نداره چون من اصلا اذیتی نمیکنم و دخالتی تو زندگیشون ندارم..

گاهی اوقات وقتی اذیتم میکنه قهر میکنم اونم میدونه زود خندم میگیره و دوس دارم آهنگشو میخونه همین!😂😂

خوش به حالت😂

ولی من همش در حسرتم چون داداش ندارم💔😑

توپ تانک انبردست   من چقددد جیگرم  خیلی هم ربط داشت    روزی حوا به آدم گفت : دوسم داری؟   آدم گفت : خبر مرگم مگه چاره دیگه ای هم دارم؟!       و اینگونه بود که عشق آغاز شد   
وقتی شانس داری... بد داداشای من راضین نابودم کنن💔😐

شانس کجا بود اینقدر تعصبین😂💔

شما همونی ک داداشت دماغ عملی بود؟

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2051