2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتری باید جرم بگیره دیگه 

یه سیمهایی هست تو لوازم آشپزخونه و پلاسکوها دارن از اونا بخر بنداز تو کتری

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728

طبیعیه ..واسه منم نمینجورین..تازه خریدم..من ک حتی تو کتری هم میذارم روی‌گاز بعد نیم ساعت چهل دقه لایه چربی میندازه...مشکل از ابه ن چایساز و کتری اینا

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
ابمون اشغاله؟😢 ادم دلش نمیاد چای بخوره اینجور

من تهرانم..اب ماهم خوب نیست..من رفتم ازمایش ادرار دادم...گف تو ادرارت شن ریزه هست..گفتن یعنی چی...گف ابتون خوب نیست..بجوشون بعد بخور😕😕..از این سیما هم ک میگن چرم کتری رو میگیره گرفتم فای ه نداشت...فووقش یه هفته کارایی داشت...بعدش خود سیمه پر‌جرم شد دیگ تاثیری نداشت منم هرچقدر شستمش پاک نشد انداختم دور..الانم تو اب درحال‌حوش‌میبینم اهک و ی چیزای ریییزی رو...تو چایی هم ک تو قوریه لایه چربی هست😕😕😕😕حالا باز با چایسازی ک تازه خریدم اب حداقل لایه و اهک نداره..تو کتری رو گاز ک میذارم تو لیوان چای میذارم قشننگگگگ یه لایه اهک میره ته لیوان😕😕

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
کتری باید جرم بگیره دیگه  یه سیمهایی هست تو لوازم آشپزخونه و پلاسکوها دارن از اونا بخر بنداز ت ...

ن بابذ به درد نمیخورن ..من گرفتم نهااایتش ی هفته اب خوب‌و شفاف بهم داد..بعد یه هفته خود سیمه هم جرم گرف..هرچفدر شستم فایده نداشت...بعد شستن باز انداختم تو کتری ولی دیگ هییچ تاثیزی نداشت...اینجوری هر هفته باید سیم میخریدم دیدم فایده نداره اصلا

اون دیگه همش بو ابلیمو میده😑

نه بو نمیده،من تو سماورم میریزم وقتی حس میکنم اب سماور طعم کلر میده ،خیلی کم میریزم میجوشونم ابشو خالی میکنم ،یبارم بدون ابلیمو میجوشونم خالی میکنم ،بو ازبین میره

2706