2726
عنوان

دختر برادرمو ۳سال نگه داشتم و الان نمیتونم ازش جداشم 🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 8650 بازدید | 224 پست

من اگه جای برادر تون بودم هیچ وقت قبول نمی کردم.

که بچه ام زیر دست همچین مادری باشه.

اون موقع که باید مادری میکرد کجا بود که حالا اومده

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم ک داداشت نباید قبول کنه وقتی اینقد سنگ دل ک تونس بچه ۷ ماهه رو ول کنه بره هیچ بوی از انسانیت ن ...

باهم مشکلی هم نداشتن وضع مالیشونم خیلی خوبه خریت کرده نمیدونم هیچوقت حتی پیگیر نشدم که جرا اینکارو کردی یا برگرد 

2728
بنظرم ک داداشت نباید قبول کنه وقتی اینقد سنگ دل ک تونس بچه ۷ ماهه رو ول کنه بره هیچ بوی از انسانیت ن ...

تازه امکان داره دوباره ول کنه بره با یکی دیگه ....

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن

اصلا خودش به جهنم الانم مشخصه عاطفه مادری نداره

یه بار تو هفت ماهگی به بچه شوک وارد شده یه بار الان!!!!!بلانسبت سگ اگه چند تا خونه و صاحب عوض کنه میگن استرسی و پرخاشگر میشه بچه ادم ببین دیگه چی سرش میاد

الان همه میریزید رو سرم ولی اگه من جای داداشت بودم با اردنگی زنمو پرت میکردم بیرون تا بره با همونایی که رفته بود...

خاک بر سرش...کسی که به بچه ی هفت ماهه رحم نکنه دوباره هم ولش میکنه و میره..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
الان همه میریزید رو سرم ولی اگه من جای داداشت بودم با اردنگی زنمو پرت میکردم بیرون تا بره با همونایی ...

چندماهه برگشته انقدر التماس کرده که داداشمم راضی شده اخه خیلی دوسش داشته

الان همه میریزید رو سرم ولی اگه من جای داداشت بودم با اردنگی زنمو پرت میکردم بیرون تا بره با همونایی ...

👍

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
2706