2737
2734

وقتی ۷ماهش بود مادرش رفت با یکی دیگه و بچه موند با باباش ولی خب داداشم کار میکرد و نمیتونست خونه بمونه و از بچه مراقبت کنه و واقعا هم سخت بود تا اینکه من با همسرم حرف زدم و اونم قبول کرد و ما آوردیمش پیش خودمون..داداشم از همون اورد هزینه هاشو خودش تامین میکرد هر چی که نیاز داشت رو به تعداد زیاد میگرفت که چند ماه داشته باشه بچه و خرجش با همسرم نباشه اینطوری راحتتر بود وگرنه مشکل مالی نداشتیم.از اول که بدنیا اومد من عاشقش بودم خودم بچه ندارم همسرم بچه دار نمیشه و منم مشکلی ندارم ، هر روز باید میدیدمش تا اینکه این اتفاق افتاد...الان ۳ونیم سالشه و مادرش برگشته کلی خواهشو التماس به داداشم که اشتباه کردم و میخوام برگردم و زندگی کنم،  از برگشتنش ناراحت نیستم ازاینکه قراره ازش جدا شم و بسپرم دست همچین آدمی که مهر مادری نداشته و بخاطر یه نره غول بچه ۷ماهه رو ول کردو رفت  دلم میشکنه واقعا 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی 🥺🥺🥺 خب به داشت بگو چند روز در هفته بمونه پیشت

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨

عجب موقعیتی. هیچجوره نمیتونم قضاوت کنم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2738

ب داداشت بگو بدتش ب تو و یه بچه دیگ بیارن بگو من نمیتونم بدونش زندگی کنم میمرم

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝

کاش بردارت قبول نکنه اون دیگه قابل اعتماد ‌نیست

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

اگه برادرت بخشیدتش خب حتما حکمتی داره دیگه بیخیال بچه رو بده مادرش

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706