2703
2553
عنوان

دیشب با شوهرم دعوام شد سر هدیه ندادن و تبریک نگفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 91 پست

سلام...عرض خداقوت این یه تجربه است 

قبلا توی کانال صحبت از پول گرفتن از همسر شد که من اینو انجام دادم ولی نتیجه نمیگرفتم😕😕اصلا انگار شوهرم لذت نمیبرد از اینکه من ازش درخواست پول میکنم

ولی الان با حفظ اقتدار این پول گرفتنه راحت شده😅

یعنی باشروع بحث حفظ اقتدار من شروع به عمل کردم و الان دوباره درخواست پول را شروع کردم...یعنی یه کیفی میکنه وا😅 و بالبخند و شیرین زبونی پول را بهم میده😅😅😅و من واقعا لذت میبرم از اینکه کنیزی و همراهی پادشاهمو میکنم..افتخار میکنم و کیف میکنم که تحت سرپرستی همسرم هستم وهیـــــچ حس تحقیرشدن ندارم...چون بااین حفظ اقتدار همسرم در دید من آدم بزرگی شده و لذت میبرم که من نزدیکترین فرد به اونم😊

این حفظ اقتدار خیلی کارا ازش برمیاد☺️

و یه چیز دیگه اینکه گره های مالیمون به لطف خدا داره بازمیشه...مطمئنم احترام به همسر لبخند خدا را به همراه داره

وااای توروخدا بس کنین

دیگه سرویس شدیم با این تاپیکا

منم ن کادو گرفتم ، ن تبریک شنیدم

دیگه بعضی مردا مدلشونه؛ اینجور چیزارو اهمیت نمیدن

دخترم زندگیمه♥🌈 دکتر انوشه راست میگه که :"گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی"با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقااا مردتیکه های گردن کلفت باید بکونیشون تو گونی

مردا خیلی پرو شدن پول داره ها جونش در میاد زنش و ی لحظه خوظحال کنه ،تف تو ذات کثیفشون ،یاد ی بنده خدایی افتادم که شوهر نکبتش برا دوست دخترظ کادو گرفته بود برا زنش هیچی زنه فهمیده بود ،بیچاره.نابود بود .همچین مردایی داریم ما

استارتر یعنی شما واقعا تحت تأثیر این عقده ای بازیا قرار میگیرید!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

بنظر نهایت چیپ بودن و بی کلاسی و عقده ای بودنه استوری گذاشتن!!!!!ااه

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2456

بخدا حالم بد شد آنقدر دیدم از این تاپیکا .

مثلا که چی بشه همون یه تبریک خشک و خالی ارزشش بیشتر از کادو دادنه بس کنید دیگه .

چرا یذره فکر نمیکنید به اینکه اونا استوری میزارن از حسادتشونه تا کی میخوایید ادامه بدید چشم و هم چشمی رو . مگه واسه مردم زندگی می‌کنی مگه مردم هر چی میگن هر کاری میکنن ماهم باید عد همون کارو کنیم . 

توروخدا یه ذره مرداتونو درک کنید شرایط اقتصادی افتضاحه با این اوضاع انتظار دارید چیکار کنم واستون دوسدارید از نون شبتون بزارن واستون کادو بگیرن ؟ 

غلط نکردن که مرد شدن . روز زن . تولد . ولنتاین . سالگرد عقد . سالگرد عروسی . این همه مناسبت کدومشو کادو بگیره واستون کلا هر سالمون ۱۲ ماهه ولی مناسبت ها زیاد . ما خانوما هم فقط روز مرد و روز تولدشون هدیه میخریم واسشون اونم چطوری اگه خانومی شاغل باشه با در آمد خودش اگه شاغل نباشه از خود همسره پول میگیره واسش هدیه بخره . 

توروخدا این همه اهمیت ندید به این مناسبتا بخدا کسایی هستن حسرت یکبار کنار هم دیگه بودنو میخورم حالا هدیه خریدن پیشکش .

اینم گفتم قابل توجه خانومایی که میگن با همسرم بحث کردم سر اینکه کادو نخرید . 

پاشیدن زندگیتون به چه قیمتی خانومــــــــا

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی. 

مردم جنبه عید ندارن به نظرم همیشه شهادت باشه بهتره حداقل زندگی ها بهم‌نمیخوره

کاش میتونستم روز زن و‌از تو تقویم پاک‌کنم

به جز قوم شوهر.       🥴                     بنی ادم اعضای یکدیگرند😍😁
2714
چقدبدم میادکادوهاشونا استوری میکنن انگامیخوان بکنن تو چشم ملت 

من نمیدونم خودشون خجالت نمیکشن از این کار من آدمی رو میشناسم هر چی میخوره و هرجا میره استوری میکنه همه پشتش میگن عقده ایی شده بدبخت

وااای توروخدا بس کنین دیگه سرویس شدیم با این تاپیکا منم ن کادو گرفتم ، ن تبریک شنیدم دیگه ب ...

ای خواهر بلاخره هر تغییر مثبتی ی اذیت ازارایی داره ،باید بفهمن زن ارزش داره باید احترام بذارن ...باید یادشون داد .تا بچه هامون فردا گرفتار این بی معرفتیاا نشن .زن از نظر بعضی مردا ی کلفته .بشوره بپزه بیاره ببره .پس کی میخواد ی روز بیاد زن هم تو زندگیا مهم باشه .ارزش داشته باشه .

مردم جنبه عید ندارن به نظرم همیشه شهادت باشه بهتره حداقل زندگی ها بهم‌نمیخوره کاش میتونستم روز زن و ...

حالا چند روز دیگه روز مرده باز اینا کادو نمیخرن دعوا میشه همین اش و همین کاسه هست🤣🤣🤣

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
بخدا حالم بد شد آنقدر دیدم از این تاپیکا . مثلا که چی بشه همون یه تبریک خشک و خالی ارزشش بیشتر از ک ...

ای کاش یه کمپین درست میشد همه جا عمومی میگفتن اینقدر خصوصی هایتان رو توی مجازی جار نزدید زشته

چقدبدم میادکادوهاشونا استوری میکنن انگامیخوان بکنن تو چشم ملت 

وای یکی گوشی اپل استوری کرده بود

توی دلم گفت چقد ندید پدیده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706