2737
2734

نه نداره

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا تو ایران همه تلف میشیم

من به فکر مهاجرتم

یک عدد پاترهد می باشم❤⚡🧙‍♂️                     تاپیکهام با موضوع معرفی کتاب هستن📚💖               کسانی که تاپیکامو میخونن و علاقه دارن حتما لایک کنن❤                                                                    خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد : یا کتاب های خوب📚 یا دوستانی که اهل کتاب باشند📚💞"ویکتور هوگو"
2731

بله با دزدی و اختلاس و کلاهبرداری و رانت خواری و رشوه خواری و چاپلوسی و پارتی بازیو سهم.. و....

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

از نظر من همون روزی که کارای من اوکی میشه و از ایران میخام برم 

ایران گل و بلبل میشه ،میشه کشور جهان اول 😑

تو همی ایرانم ادم موفق و پولدار کم نداریم ،به هر حال هرجا بر باید زحمت بکشی ...

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

همکارات حق دارن ...منم تو مراحل اولیه واسه مهاجرت هستم .فعلا زبان وگرفتن چندتا مدرک وترجمه مدارک و...دارم انجام میدم 

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

بنظرم آدم زرنگ و پرتلاش هرجای دنیا باشه بلده گلیم خودشو ازآب بیرون بکشه.. شاید تو ایران پیشرفت کردن سخت‌تر از بقیه جاها باشه ولی  ب معنی این نیست ک نتونی پیشرفت کنی.. آدمای موفق هم تو ایران کم نیستن...... 

من خودم خیلی دوست دارم بقیه کشوارو ببینم و زندگی کنم ولی نه ب این دلیل ک اگ کسی ایران باشه دیگه بدبخته و نمی تونه پیشرفت داشته باشه....... 

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️