2737
2734
عنوان

مامانم میگه غذا رو بخور اگه چیزی نشد و نمردی من میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فان بگیر سم که نیس خب نوش جونت نمیتونی مجبورش کنی بره دکتر

کاش میتونستم اینو ک میگه از درون می‌لرزم با هر لقمه انگار دارم آخرین غذای عمرم رو میخورم عین تیر میگذره ...

آخه این قضیه نیست ک از بچگی روح و روانم رو داغون کردن رفته ...

نمیره دیگه من نمی تونم زور بگم ک 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌
2728

اوه اوه اوه .اسی مامانت مشکل اعصاب و روان داره شک نکن .ماهم یکی تو فامیل داریم دقیقا شبیه مامان شما فک میکنه توی غذاش سم ریختن ک بکشندش .متاسفانه اینا سنشونم ک هی میره بالاتر بدتر میشن

دلم برای خودم تنگ شده ...  
2738

به نظرم شما هم دچار خستگی و  وسواس شدی، وگرنه، وقتی میدونی مادرت بیماره، اول تو بخور... فکر کن اینطوری به مادرت خدمت میکنی، نمیدونم بی مادری سخت تره یا مادر مریض داشتن، من خودم مادر ندارم

گناهی که تو را پشیمان کند بهتر است از ثوابی که تو را مغرور سازد.
کاش میتونستم اینو ک میگه از درون می‌لرزم با هر لقمه انگار دارم آخرین غذای عمرم رو میخورم عین تیر میگ ...

یعنی شما هم میترسی که از اون غذا بخوری بمیری؟

چرا اینقدر همتون وسواس فکری دارید توروخدا درمان کنید نذارید کارتون به اسایشگاها برسه

پارانویید شدید دارن متاسفانه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خب حالا شما که سالمی ،،،چرا اذیتش می‌کنی و می‌ترسی ؟؟؟ فوقش شما زودتر بخور تا خیالش راحت بشه ...

نه نیستم منم مشکل پیدا کردم 

توهم میزنم چیز های عجیب غریب میبینم پانیک پیدا کردم اینو ک میگه کل وجودم میلرزه ولی نمی تونه بفهمه حالم رو 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌
به نظرم شما هم دچار خستگی و  وسواس شدی، وگرنه، وقتی میدونی مادرت بیماره، اول تو بخور... فکر کن ...

خدا رحمت کنه مادرتو عزیزم

ولی این راهش نیست

این مشکل باید از ریشه حل بشه

فکرشو کن اسی سال بعد عروس بشه بره

خب مادرش که نمیتونه غذا رو بیاره خونه داماد تا اول دخترش بخوره اگر نمرد بعد اون بخوره!

یجایی باید واسه همیشه این مشکل حل بشه!

2706