2726

خدایااااا دیگه نمی کشم 

نمی دونم مشکلش اسکیزوفرنی هست چیه 

از بچگی اینطوری میکرد با من 

و باعث شده من ی حس نا امنی بزرگ پیدا کنم ی حس ترس ی حس قربانی بودن 

شما اگه مادرتون می‌گفت قبل از من همه چیز تو بخور یا بنوش چ حسی به این آدم پیدا می‌کردین ؟

من ک این احساس رو پیدا کردم ک منو به دنیا آوردن ک پیش مرگ خودشون کنن .

دلم برای اونم میسوزه الان با ۱۹ سال سن به من میگه تو بخور قبل از من ...باز همون ها رو سرم میاره اما دیگه زیر بار نمیرم حالم بد میشه اون حس ها بهم دست میده عصبی میشم  ...

الانم دلم براش میسوزه نتونست بخوره رفت نون خالی خورد 

به روانپزشک هم نمیره یکی دو بار رفت قرص هاشو انداخت تو سطل آشغال 😑

دیگه نمیکشمممممممم

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌

واااااا 

غذارو کی درس میکنه؟ 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهم نیست کلا میگه ممکنه توش سم باشه 

وسواس داره شاید

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

هنچین شرایطی دارم مثل تو ولی ۱۵ سالمه🥺

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

مگه خودش غذا رو درست نمیکنه

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨

اون ترس داره بیماره حالا بخور قبلش گناه داره

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
2706