2410
2553
عنوان

شوهر پولدار اما خسیس

612 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 5ساله ازدواج کردم یه بچه دارم ازدواجم رسمی بوده و براساس عشق نبود الانم بعد 5سال زندگی مشترک اونجوری که بگی عاشقش نیستم میشه گف یه دوست داشتن معمولی شوهرم وضع مالیش خیلی خوبه واسه غریبه ها خیلی خوب خرج میکنه واسه خانواده پدریش هم همینطور انقد اینو اون ازش پول بردن خوردن که نگو ولی زورش میاد واسه زن و بچه خودش پول خرج کنه فقط واسه بحث تغذیه چیزی کم نمیزاره ولی هردفه بخام چیزی واسه خودم یا پسرم بخرم باید کلی التماسش کنم که بهم پول بده کلی بهم غر میزنه که لباس واسه چیتونه و فلان فکرشو بکنین اینی که انقد داره واسه روز زن 100تومن پول بهم داد😢😢 میگم بزار خودم کار کنم دستم تو جیب خودم باشه بهم اجازه هم نمیده کار کنم خیلی اصابم خورده همیشه باید ب زور و التماس پول ازش بگیرم که واسه خودم یا بچم چیزی بخرم هیچ وقت باخودش نمیگه بزار پول تو جیبی بهش بدم!!!!! الانم فقط 100تومن پول تزش خاستم کلی غر بهم زد که تو ولخرجی و درک نداری و ......آخرشم بهم پول نداد!!واقعآ حالم داره ازش  بهم میخوره بنظرتون چکار کنم؟؟؟؟

منو پسرم    خداجونم منتظرم یکی دیگه از فرشته کوچولوهاتو بسپری دستم قول میدم مث چشام مواظبش باشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوهرمنم اینطوریع

توکارپوشاکه روزانه کمترین درامدش چارتومن بود

ولی ب من نمیداد حتی ماهی ۱۰۰تومن ک برم ترمیم ناخن

یکی ازدلایل طلاقم بعد کتک زدناش خسیس بودنشه

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2714
شوعره من دست ودبازه خیلی ....ولی هیچی پول نداره لنگ هزارتومنیم

بخدا بدونی شوهرت نداره راحت تره برات ولی وقتی میدونی داره و زورش میاد ب تو بده خیلی سخته

منو پسرم    خداجونم منتظرم یکی دیگه از فرشته کوچولوهاتو بسپری دستم قول میدم مث چشام مواظبش باشم  

وقتی که بهش میگم میخام کار کنم میگه من اونقدی دارم که نیاز نباشه زنم کار کنه هرچی بخای خودم واست فراهم میکنم ولی موقع پول دادن که میشه س.....گ میشه

بخدا بدونی شوهرت نداره راحت تره برات ولی وقتی میدونی داره و زورش میاد ب تو بده خیلی سخته

مردو فقط باید خر کنی به زور نمیتونی پول بگیری

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
مردو فقط باید خر کنی به زور نمیتونی پول بگیری

مشکل من اینه خر نمیشه😂😂خودش خیلی هفت خطه نمیشه خرش کرد