2733
2734

نمیتونم زیاد توضیح بدم ..خیلی میشه .

ولی برادر شوهرم الان پنج ساله با ماست .

ما شهرستانی هستیم ولی تبریز زندگی میکنیم

خوانواده من و همسرم شهرستانن. کار برادر شوهرم تبریزه .

و همچنین همسرم .

از اول بگم . من و همسرم موقع ازدواج هیچی نداشتیم برا همون وقتی همسرم در تبریز کار پیدا کرد اومدیم خونه اجاره ای برادر شوهرم .

یه اتاق کوچیک بود بعد دو ماه همسرم خونه اجاره کرد و من و برادر شوهر و همسرم رفتیم اونجا . از اون به بعد اونم همراه ما شد ...

واقعا خسته شدم تو این چند سال سرم رو با بیرون کار کردن گرم کردم ولی وقتی بچه دار شدم سخت تر شد..

الان برادر شوهرم نامزد کرده .دوسال از نامزدیش میگذره هی ب خاطر کرونا عروسی رو عقب انداختن .

ولی در واقع چون جاریم همون.زن برادر شوهرم ک پیش ماس 

راضی نشد بیاد تبریز .و شهرستانم کار نیس .موندن چیکار کنن

از این میترسم که بعد اینکه رفتن خونه خودشون (شهرستان)برادر سوهرم باز به خاطر کارش بیاد پیش ما بمونه و اخر هفته ها بره پیش همسرش 

والا دیگ موندم چیکار کنم ادم باید خودش درک داشته باشه .راستش نمیتونم حرفی بزنم چون خیلی حساسن .

چندبار ب همسرم فهموندم که دیگ بسه خسته شدم 

اخرین بار رک گفتم که نمیخوان ازدواج کنن دبگ تا کی میخواد اینجا بمونه . همسرم برگشت گفت تحمل کن کم مونده . بعد گفت خوبه که مادر و خواهرم میتونن خودشون زندگی کنن منت کسیو نمیکشن..

وای خانوما اینا رو ولش قراره عید عروسیشون بشه 

اگه بخواد بیاد باز خونمون چیکااااار کنم 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

درک میکنم ،خیلی سخته که یه مرد نامحرم همش خونت باشه 

من خودم خیلی معتقد به‌ حجاب نیستم و جلو فامیل شال و اینا نمی‌پوشم اما آدم نمیتونه پیششون راحت باشه که 🤦🏼‍♀️

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

من بجا تو حالم بد شد...انشالله که اینجوری نشه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

یا حضرت یعقوب

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2706