2737
2734

من دلبری میکنم شوهرم عوض اینکه نازمو بکشه میگه پاشو خودتو جمع کن این بچه بازیا چیه یعنی یه جوری میخوره به ذوقم که دیگ دلبری نمیکنم

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چی میخواست بگه؟🤣

خطرناکه حسن 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731
آرایش کن با ست قرمز جارو دستی بکش جلوش🤐🤐🤐تو نینیسایت یاد گرفتم اینو 🤣🤣🤣

عزیزم دامن کوتاه قرمز با نپتون سنگم اب میکنه

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
خداییی کار خاصی نمیکنما فقط چون خیلی باهاش راه میام کلا عاشق و دیوانه شده😁زن خوبیما

مثلا براش چیکار میکنی جز کارای روتین مثلا وی ای پی ویژت چیه  

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
2738

هی بگی آقایی دلم اینو میخواد اونو میخواد چشاتو نازک کنی پشت هم پلک بزنی دستاتو توهم گره بزنی بذار یه ور صورتت  کله تو کج کنی هی ناز کنی عشوه بیای بگی هووووم لباتو مثل بچه ها کنی هی بگی آقایی چقدر تو خوبی هی هرچی شد بگی چه رمانتیک .داری راه میری یدفعه کج و کوله راه بری انگار داری میخوری زمین بعد سریع بغلت میکنه تو ذوق کنی بگی وای آقایی نزدیک بود بیفتما قربون آغوش امنت 

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***
2706