2737
2734
عنوان

دوستان برای شپش چکار کنیم خسته م کرده بازم باید 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 43 پست
از کجا باید تهیه ش کنم

از عطاری

برای ریزش مو هم اگه از سردی و کمبود املاح تون باشه

روغن مالی پیشانی با روغن های گرم مثل روغن زیتون یا روغن سیاهدانه یا کنجد و خوردن گرمی ها

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یک روزدرمیون بروحمام موهاتونرم کننده بزن وباشونه دنده ریزشونه کن .شپشا سر میخورن میریزه.تادوهفته این کاروکن.چون ازتخم درمیان یعدبانرم کننده میریزن.من تجربشوداشتم عالی جواب داد.اصلاموهم کوتاه نکردم

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
2728

کل لباسا و وسایلت باید ۱۴ روز قرنطینه بشن

چون ۱۴ روز طول میکشه تا تخم شپش ب شپش تبدیل بشه و بعد اگه میزبان پیدا نکنه بمیره...

پس ببین وسایل قابل شست شو مث لباس و ملحفه ها رو با آب داغ بشور خشک کن تو پلاستیک زباله بذار و درشونو ببند تا ۱۴ روز ازشون استفاده نکن

ی روسری شبا بنداز رو بالش بخواب و فردا با اب داغ (جوش)بشور بنداز تو افتاب شب بعد همونو بذار زیر سرت ...

سس مایونز به کل موهات بزن و حداقل ۴ ساعت بذار بمونه برو بشور با شونه شپش و شامپو پرمترین

تشک و لوازم شخصیتو بذار تو جایی ک قرنطینه باشن تا ۱۴ روز سراغشون نرو و باهاشون در تماس نباش

حتی اگه یدونه رشک یعنی تخم شپش سالم بمونه بازم خوب نمیشی 

موهاتو چند روز پشت سر هم با شامپو پرمترین بشور و با شونه مخصوصش شونه کن تا کل تخم ها از بین برن

خوب میشی زود 

از کجا گیر بیارم شامپوش اسمش چیه

از داروخونه بگو شامپو قوی بدن

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

این عالیه من استفاده کردم

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2738

من از عطاری یه قطره گرفتم روش نوشته بود معجزه. ۳۰ تومن. یکبار زدم رفت.

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

باید شامپوی پرمترین بزنید. دکتر پوست و مو برید همین رو تجویز میکنن. درمان های گیاهی و خونگی را بیخیال بشید و سریعا دارو دریافت کنید. 

با هم مهربون باشیم و سعی کنیم خاطره های خوب از خودمون برای بقیه به جا بذاریم. عمرمون اونقدا طولانی نیست :))

درمان شوش با کوتاهی مو‌ نیست باید شامپو پرمترین استفاده کنی هم خودت هم تمام اعضای خانوادت  همه والا عود میکنه و تمام وسایل شخصی رختخواب  ملافه و لباسهات با اب بسیار داغ بشوری خشک کنی تو افتاب و اطو بکشی  و وسایل غیر قابل شستشو در پلاستیک زباله بگذاری کاملا درش بسه باشی بگذاری دو هفته بمونه تا شپش ها از بین بره.   برام صلوات بفرست 🙏🏻❤️

2706