2410
2553

من کلا کیست داشتم واسه فرزند دوم رفتم دکتر قرص لتروزول و امپولش رو داد  ۹ این ماه باید پریود میشدم  که الان از روز ۴ این ماه لک بینی دو در حد پریود شدم   رو ی قسمت تخمدان هام شدید درد میکنه زنگ زدم دکتر گفت شاید لانه گزینی  میکنه  کسی تجربه ای داره؟

سلام عزیزم،امکانش زیاده ک لانه گزینی باشه،منم سر پسر اولم دقیقا همینجوری شدم

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم لک دارم ولی میدونم پریودیه چون سنگ یه علامتی داره ولی من ندارم 😥

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2456
چند روز صبر کنی خودت متوحه میشی 

البته همیشه هم مشخص نمیشه،مثلا  من تو همین بارداریم اصلا متوجه چیزی نشدم،و چون ناخواسته بود دقتم نمیکردم زیاد ب حالت هام

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
البته همیشه هم مشخص نمیشه،مثلا  من تو همین بارداریم اصلا متوجه چیزی نشدم،و چون ناخواسته بود دقت ...

دیگه وقتی تو اقدام باشی و پریود هم نشی و تست بزنی 

فکر کنم متوجه بشی دیگه😐

دیگه وقتی تو اقدام باشی و پریود هم نشی و تست بزنی  فکر کنم متوجه بشی دیگه😐

عزیزم من ک گفتم ناخواسته بود😅

2714