2726

چجوریه که هیچکس از کسایی که دربارشون افشاگری کرده ازش شکایت نکردن

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوریه که هیچکس از کسایی که دربارشون افشاگری کرده ازش شکایت نکردن

من یکی از دوستای صمیم میگفت ،که یکی از دوستاش سر صحنه ی سریال خاتون بوده،به عنوان منشی صحنه گفتی یه خری تو خری بوده همه با هم بودن کلا ،بعد هم میگفت یکی از بازیگرای مرد اونجا به دوستم پیشنهاد داده با هم رابطه داشته باشن

به کجا شکایت کنن؟

فتا،میخای منو شما بریم توی فضای مجازی آبروی یه بازیگرو ببریم هفته ی بعد گوشه ی زندان باشیم!کاملا مشکوکه،احتمالا  هم دستن برای معروف شدن

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2728
من یکی از دوستای صمیم میگفت ،که یکی از دوستاش سر صحنه ی سریال خاتون بوده،به عنوان منشی صحنه گفتی یه ...

اگه اینجوری بود که بازیگرا با بازیگرا ازدواج نمیکردن هرگز،

اخه ایران نیست که فردین

بالاخره،انقد هر کی به هر کی نیست،پلیس بین الملل هست

اگه اینجوری بود که بازیگرا با بازیگرا ازدواج نمیکردن هرگز،

من نمیدونمااا 

ولی وقتی خودت هم این وسط باشی دیگه این چیزها برات عادی میشه و ابهش میریزه 

وگرنه خدا خودش میدونه که چه خبره 

دیگه حرفی بود که دوستم زده ،دروغ هم نمیگفت 

دروغ و راستشو خدا داند

اون و درست میگه 

چی شده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2706