2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه مگ این سلبیریتها چ معذرت میخوام چ کردنی دارن آخه بنظرم همش درست نیست ینی همه کارگردانان فیلمنامه ...

برای اثباتش همین کافی که یه گروه و باند دارن مثل مدیری و  عطاران و .. که کسیو ازش بیرون نمیدن و ....

2728
چطوری بوده؟

تو ی کلیپ میگفت شوهرش پولدار نیستو اینو گول زده بوده و زن صیغه کرده جدا شدن اصلا ی چیزایی ک واقعا دلم برای رهنما سوخت

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
برای اثباتش همین کافی که یه گروه و باند دارن مثل مدیری و  عطاران و .. که کسیو ازش بیرون نمیدن و ...

ینی چی کسیو بیرون نمیدن

بنظرم شابعس ک خودشونوببرن بالاک توچ شرایطی کارمیکنن

تعرض همه جاهست فقط برا اینا بولدمیشه

اگ ی دختر تو شرکت بهش تعرض بشه اصلاصداصدرنمیاد ولی اینا مالشون فرق داره از طلاس

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

به نطرم خودشمبا اینا هم دسته که بتونه اینم پول دربیاره اوناهم معروف تر بشن

نیلی افشار تو یکی از ویدیو های یوتوبش زنگ میزنه به این آقا و خیلییی صمیمی باهم حرف میزنن بعد ایشون اومده دربازه اینا افشاگری میکنه عجیب نیست؟؟

2706