2204

راستو دروغو ترکیبی به خورد ملت میده

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

نصفش راسته نصفش دروغ 

خیلیا با عقل جور درنمیاد 

مثلا رابطه شهاب و ترانه واقعا درست نیست 

ولی بعضیاش درسته

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2050
اخه امیر مقاره به گ.وه خوردن افتاده

اون و درست میگه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

آخه مگ این سلبیریتها چ معذرت میخوام چ کردنی دارن آخه بنظرم همش درست نیست ینی همه کارگردانان فیلمنامه نویساتو کف اینان!!!!!!!!! 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
آخه مگ این سلبیریتها چ معذرت میخوام چ کردنی دارن آخه بنظرم همش درست نیست ینی همه کارگردانان فیلمنامه ...

برای اثباتش همین کافی که یه گروه و باند دارن مثل مدیری و  عطاران و .. که کسیو ازش بیرون نمیدن و ....

2292