2733
2734
عنوان

لعنت به من

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 58 پست
واقعا خیلی جاها حق به حقدار نرسیده و نمی‌رسه   تاوان چی رو دادیم نمی‌دونم  من که فقط منت ...

شما ها مثل منین برا همین میفهمین چی میگم

به افتخار خودم که  حتی در دنیای مجازی هم تنهام😘
کفر نعمت روزیت رو کم میکنه شکر نعمت روزیت رو افزون کنه.من خودم هزار بار امتحان کردم تو مشکلات بی پول ...

منم امتحان کردم تا اومدم گفتم خدایا شکرت همسر خوبی دارم زمین و زمان زد تو سرم که عه شکر کردی ببینم این بلا هم سرت بیاد بازم شکر میکنی 

مثل گیم میمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا با تلاش میرسن قبول دارم اما به پیر به پیغمبر بعضیا مثل من قدم به قدمشونم زیر نظر عاقل ترین افر ...

من خودم از اونایی هستیم کهباتلاش و زحمت زیاد به همه جا رسیدیم.هیچکدوم از پدرامون نه وجدان داشتن نه معرفت که کمکمون کنن الان دراین نقطه از زندگی سرم بالاست که بی منت اطرافیان به همه آرزوهام رسیدم.ولی خوب اگر حمایتای خانواده بود مطمئناً زودتر وراحتتر به این نقطه می رسیدیم و لازم نبود توی اوج جوونی و شادابی انقدر خسته و درمونده بشیم.بازم خداروشکر

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
شما ها مثل منین برا همین میفهمین چی میگم

از بچگی تابستون کار کردم زمستون درس خوندم بهترین بودم درسمون تموم که شد استخدامی اومد فقط۵نفر قبول نشدیم که سهمیه نداشتیم چون ما تو شهر مرزی بودیم همه سهمیه دار بودن 

باز با سختی کار آزاد کردم پول درآوردم جهاز جور کردم ازدواج کردم با یه آدم مفت خور عوضی که روح و روانمم نابود کرد راه برگشتی ام برام نذاشته

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
من خودم از اونایی هستیم کهباتلاش و زحمت زیاد به همه جا رسیدیم.هیچکدوم از پدرامون نه وجدان داشتن نه م ...

بعضیا میرسن بعضیا هم شاید ده برابر جون کنده باشن اما حقشون نرسیدن 

مثل این میمونه که دو نفر دارن از کوه بالا میرن یکی وسط راه پاش پیچ میخوره اما بازم تلاش میکنه امابا نمیرسه یا انقدر دیر میرسه که بدرد عمش هم نمیخوره

منم امتحان کردم تا اومدم گفتم خدایا شکرت همسر خوبی دارم زمین و زمان زد تو سرم که عه شکر کردی ببینم ا ...

شاید خدا هم تورو امتحان میکنه ...یه مثال میزنم وقتی لپ بچه رو میکشیم چقدر حال میده کیف میکنیم ولی بچه گریه میکنه ....شاید اینم تقدیر الهی 

2738
شاید خدا هم تورو امتحان میکنه ...یه مثال میزنم وقتی لپ بچه رو میکشیم چقدر حال میده کیف میکنیم ولی بچ ...

چ‌ تعبیر جالبی👍....ولی خدا هم باید ببینه ما مگه چقدر ظرفیت داریم یکم ازین فشار هاش کمتر کنه

از بچگی تابستون کار کردم زمستون درس خوندم بهترین بودم درسمون تموم که شد استخدامی اومد فقط۵نفر قبول ن ...

چقدر سخت 

نمیدونم قرار چی بشه هدف از این دردسر ها و راه های ناهموار چیه 

لابد قرار اتفاق خاصی بیفته شاید 

چقدر سخت  نمیدونم قرار چی بشه هدف از این دردسر ها و راه های ناهموار چیه  لابد قرار اتفاق ...

از من که گذشت انشالله شما روی خوش زندگی رو هم ببینی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
چ‌ تعبیر جالبی👍....ولی خدا هم باید ببینه ما مگه چقدر ظرفیت داریم یکم ازین فشار هاش کمتر کنه

چرا فکر میکنیم یک شب همه پولدار باید بشیم .شوهر پولدار خوشتیپ و مهربون و وفادار  واقعی نیست ...رسیدن به خواسته ها هدفه اگر به خواستت برسی میشی بی هدف زندگیت پوچ میشه.قشنگی زندگی سختیاشم هست

2706