2726
عنوان

فکرهای منفی... ترس از بد شدن حال ...

137 بازدید | 14 پست

چیکار کنم دست از سرم بردارن این فکرا ؟؟ 

همه ش میگم نکنه یهو حالم بد بشه 

مثلا نشسته م دارم تلویزیون میبینم بعد میگم اگه حالم بد بشه چی؟؟؟ 

وای اگه نتونم خوب نفس بکشم چی 

از این فکرای عجق وجق   

چیکار کنم از این فکرا نکنم  

بوی نم بارون 😍🌧️☔

به این فکر کن تهش مرگه

بالاتر از اون که چیزی نیس

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اتفاق بخاد بیفته میافته ، مرگ بخاد بیاد میاد پس فکرای الکی رها کن همه رو بسپار به خدا و راضی باش به رضای خدا 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترس تو ارزوی منه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

چی گفتییییی؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂

فکر نکن 

البته ممکنه ها مرگ دست خدا. ..😂😂😂

سرت رو گرم کن ...🙄🙄

زیاد فکر نکن دیگه اینم راهکار داره؟ 

وا

تنها راهش این فکر نکنی همین

اگ نشد برو روانپزشک

2706