2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

الان همه نی نی سایت مثل تبریزه که دو روز رو ویبره بود

هنوز داریم از پس لرزه های این مناسب فیض می‌بریم😐

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم

کجای کاری حالا ولنتاین مونده 😂😂😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، این که خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2050
الان همه نی نی سایت مثل تبریزه که دو روز رو ویبره بود هنوز داریم از پس لرزه های این مناسب فیض می‌بر ...

هنوز تموم نشد؟ 😨

زندگی با زنده بودن فرق داره                                                                                      تو زندگی کن🙂🦋

ولنتاین چی میشه اینجا!!

صلوات!!!😐💔

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤
هنوز تموم نشد؟ 😨

خبر ندارم

دیروز و پریروز میگن خیلی بد بود

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم

ولنتاینو روز مردو تازههههه بعدشم عید درراه است😂😂

چ کردم باخودم...‌‌..ک مرگو زندگی،،،برام فرقی نداره....               (منی رو ک هرشبمو تو قبرستون میگذرونمو،،از چیزی نترسونین)      بامن کَل کَل نکنین..عصاب ندارم..گاهی سکوت بیش از حدم نشانه رضا نیست..عصابم اتصالی کنه چیزای خوبی در انتظارتون نخواهد بود..متاسفانه یخورده استانه صبرو تحملم بالاست .. فکر نکن چون سکوت میکنم بلد نیستم جوابتو بدم...ن اونلحضه دارم نگات میکنم ببینم تاکی ادامه میدی ..پس دوست عزیزی ک اصلا نمیشناسمت از این بالا بودن صبروتحملم سواستفاده نکن..ازما گفتن ازشما نَشنُفتَن....مخصوصا تو این روزایی ک حتی حوصله خودمم ندارم..اجازه بدین احترام بین کاربران سایت حفظ شِ....

آره بخدا

تقویم زده زندگیمو قاطی پاتی کرده.

خود زنی و دعوا و درگیری و قهر و ....

من مامانم دیشب زنگ زده میگه روز مادر زنگ نزدی تبریک بگی.گفتم باشه خب تبریک......خخخخ خودشم خندید گفت تو اسم خودتو بیاد آوردی باز جای خوشحالی داره

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
2051