2737
2734
عنوان

کادو نامزدم واس روز زن 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 3771 بازدید | 127 پست
این مورد رو باید بیشتر چونه بزنم ولی سعی میکنم😂

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگما الان باهم برید بیرون شما و اون آقا بپرسند ازتون نسبتتون چیه مگ زنش نیستی مگ زن و شوهر خطاب نم ...

اوه اره ببخشید درسته

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
2731

انقد بدم میاد همه چیو پیچیده میکنین

زن اونیه که شوهر داره دختر اونیه که با مامان و باباش زندگی میکنه و با کسی نیست و شوهر نداره، نه چیزی به اسم بکارت😐

حتما بعد خوابیدن باهاش زن میشی

خدایا شکرت🤲🍃
من که ۶سال زنشم هیچیییییی کادو نداد اما امسال کادو اصل کاری رو از مادر همه عالم خانم فاطمه زهرا گرف ...

ای جااااااااااانه دلم 😍😍😍 چقد خوشحال شدم براتون برامنم دعا کنید من دیروز موعدم بود بی بی دیروز و امروز فقط هاله انداخت دعا کنید در حقم باردار باشمو سالم باشه و بمونه 

2738
مبارکت باشه ولی کاش عکس نمیزاشتی تاپیک نمیزدی خانمای نی نی سایت همینجوریش دارن با همسراشون دعوا می ...

واقعا؟ من خیلی وقت بود نی نی سایت نبودم نمیدونسم سر کادو روز زن‌دعوا هس

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
کم کم به ولنتاین نزدیک می‌شویم...

برا من الان طلا اورده فک‌نکنم ولن دیگه چی گیرم بیاد😂😂

تو خانواده ما کلا فامیلامون روز زن اگه کادو ندن مهم نیس همون تبریک‌ی شاخه گل بغل بوس به یه دنیا می ارزه منم هرچی بخوام هر روز شوهرم داشته باشه خرج می‌کنه ولی روز زن تبریک گفت حرفای عاشقونه چیزی نخرید خیلیم عالی . 

یعنی من زنگ بزنم دفتر رییس‌جمهور بگم این روز زن از سال دیگه منحل کن ، دهن ما سرویس شد توی نی نی سایت. یا آه و نفرین و ناله است یا پز زیر و رو پوستی

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706