2737
2734
عنوان

کیا مهر طلب اند؟ راضی کردن دیگران

97 بازدید | 11 پست

من می خوام همه منو خوب بدونند و دوسم داشته باشند چون وقتی کسی از من خوشش نیاد فکر می کنم من بدم و احساس بدی نسبت به خودم پیدا می کنم.همچنین به خاطر ترس از طرد شدن این کارو می کنم.کیا این مدلی اند؟ چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کم کم یاد بگیر که دیگران رو برا خودت بت نکنی 

تو یه بار زندگی می  کنی پس اون یه فرصت برا خودت زندگی کن نه حرف و نظر مردم. 

همین مردم مرگ ما به اندازه سردردشون براشون مهم نیس

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

منه خاک بر سر✋🙂

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
متاسفانه من مهرطلبم دقیقا مثل شمام هر کاری میکنم تا خانواده همسرمو راضی نگه دارم

حالا از بس شوهرم اینکارا رو‌کرده من بر عکس شدم یه کارایی کردم که همه ازمن بدشون‌میاد بی محلی زیاد بلاک کردن همه جواب ندادن گوشی هیچی همش هم مقصر شوهرمه