2726
عنوان

بخاطر اینکه شوهرم مغرور نشه گند زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 67 پست
ابن بایدها رو از کجا درمیارین؟.؟؟؟  وقتی خوبین باهم دیگه این ادا اصولا چیه خدایی... مگه از کارخ ...

این باید آخر رو از کجا در آوردی خودت🤣🤣🤣 فقط تناقض جمله اول و آخرت هلاکم کرد 😅😅 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
والا شوهر من ۱۶۵ هست هر روزم قربون صدقه قد وبالاش میرم☹

اخی عزیزم خوشبخت شید اصلا مهم نیست این چیزا🤩اخلاق و ادب و مهربونی طرف مهمه

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه خودش انتخابم کرده اهل کفش پاشنه بلند نبودم که بگه با کفش گولم زدی از اولش دیده

خوب گفتی 

حالا برو بگو چه حسی شدی ؟؟؟ وقتی میایی میگی کاش یکم بلندتر بودی منم همین حالی میشم خواستم فقط تلافی کرده باشم متوجه بشی حرفت چقدر بد بود.

قد شوهرت خوبه ولی کار بدی کردی مقایسش کردی با دوستت حتی توی دلت به نظر من کار درستی نیست

ما کلاس میریم از طرف کار همسرم مشاوره میگفت یه آقایی که زن دوم گرفته بود میگفت توی قطار با یه خانم هم کوپه بودم خانمه هی منو نگاه می‌کرد میگفت فتبارک الله

آخرش بعد چند بار آقاهه از خانمه پرسید چیزی شده؟ خانمه گفت چشم هاتون چقدر زیباست توی نور رنگش زیبا تر میشه و اینا

خلاصه اونی که مریض باشه میدونه چجوری خونه یکی رو خراب کنه

حالا نمیگم پررو کن شوهرتو ولی بهتره ایراداتی که نمیتونه تغییر بده هم نگیره

عزیزم با احترام این نظر من بود قصد نصیحت بی مورد نداشتم🙏🏻

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
2728
والا شوهر من ۱۶۵ هست هر روزم قربون صدقه قد وبالاش میرم☹

منم شوهرم ۱۷۰ خودم ۱۵۷

کلی هم قربون صدقش میرم و یه موقع هایی که صداش میکنم از جایی که دستم بهش نمیرسه میگم آخه من کوچولو ام اونم محکم بغلم میکنه البته از کوچولوئیم راضی ام 😂

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
اخی عزیزم خوشبخت شید اصلا مهم نیست این چیزا🤩اخلاق و ادب و مهربونی طرف مهمه

سلامت باشی گلم❤❤ واقعا الان بعد از ۲۰ سال زندگی اصلا قد و قواره همدیگه به چشممون نمیاد مهم کیفیت زندگی هست 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
منم شوهرم ۱۷۰ خودم ۱۵۷ کلی هم قربون صدقش میرم و یه موقع هایی که صداش میکنم از جایی که دستم بهش نمیر ...

عشقتون پایدار🌹🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلامت باشی گلم❤❤ واقعا الان بعد از ۲۰ سال زندگی اصلا قد و قواره همدیگه به چشممون نمیاد مهم کیفیت زند ...

دقیقا.... کیفت خیلی مهمه 😍👌

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706